BTC : 60292 ₺ ETH : 1375 ₺ XRP : 1.326 ₺ LTC : 290 ₺ USDT : 6.821 ₺ XLM : 0.443 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Bitcoin Haberleri Bitcoin savunucusu Novogratz: Satoshi Nakamoto önünde eğilmeli ve ona teşekkür edilmeli

Bitcoin savunucusu Novogratz: Satoshi Nakamoto önünde eğilmeli ve ona teşekkür edilmeli

Bitcoin savunucusu Novogratz: Satoshi Nakamoto önünde eğilmeli ve ona teşekkür edilmeli
0
huobi_koinmedya

Milyarder ve Bitcoin savunucusu Novogratz, insanların Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto önünde  eğilmesi ve dünyanın en büyük kripto parasına teşekkür etmesi gerektiğini söyledi.

Bitcoin savunucusu Novogratz Bitcoin’e büyük saygı duyuyor

Kripto ekosisteminde önde gelen bir ses olan  Mike Novogratz, Morgan Creek Digital’ın kurucusu Anthony Pompliano ile özel bir videoda yer aldı.

Novogratz, ister kripto, ister başka yatırım olsun, her türlü fonun bir miktar Bitcoin’e sahip olması gerektiği kanısında. Ayrıca dijital varlıklara “egemen para” adını verdi. BTC’nin temel teknolojisi olan blockchain’den bahsederken, aslen sosyal bir deney olan Bitcoin’in “egemen para” haline geldiğini ve 71.80 milyar dolarlık bir piyasa hacmi elde ettiğini ekledi.

koinmedya_brave

EOS kurucu ortağından muazzam bir Bitcoin tahmini: BTC 333,333 Dolar olacak

Novogratz aynı zamanda bir değer deposu olan altınla paralelliklere dikkat çekti çekti. Novogratz:

“Bitcoin, altına gerçekten ilginç bir alternatif sunuyor.”

MENA 2019 zirvesinde, Bitcoin’in sonunda dijital altın olacağını iddia etmişti.

koinmedya_brave

Mike Novogratz: Bitcoin dijital altın olacak

Bitcoin fiyatı, son zamanlarda altcoinler liderliğindeki piyasa dalgalanmasının ardından 4.000 $  işaretini kırdı. Benimsenme ve erişilebilirliği kolaylaştıran bir mimarı var. Milyarder, Bitcoin’in en az daha yirmi yıl  “oyunda” olacağını öngörüyor.

Bitcoin fiyatı 4.100 Dolar’a yaklaştı; Uzmanlar dip görüldü diyor!

Novogratz ayrıca New York Federal Merkez Bankası’nda Finansal Piyasalar Yatırım Danışma Komitesi üyesi olarak da görev yapmakta. Komite üyesi olarak Bitcoin ile yaptığı ilk denemeden bahseden Novogratz, komitenin kripto para birimini bir para biriminden çok, bir ödeme sistemi olarak gördüğünü söyledi. Ancak, Federal Rezerv’deki çoğu insanın, değer deposu olarak blockchain teknolojisi fikrini sevdiğini söyledi.

Bitcoin, ABD Menkul Kıymetler Borsasından bağımsızlığını ilan edebilir

Kaynak