Anasayfa Altcoin Altcoin baharı gelir mi: Josh Rager açıklıyor
koinmedya_brave

Altcoin baharı gelir mi: Josh Rager açıklıyor

Altcoin baharı gelir mi: Josh Rager açıklıyor
0

Altcoin piyasalarında geri çekilme devam ediyor. Bu durum birçok altcoin yatırımcılarını kara kara düşündürüyor. Yeni bir altcoin baharı beklentisi piyasadan gün geçtikçe kayboluyor.  


Josh Rager, altcoin baharı hakkında ne düşünüyor?

Bitcoin’in toplam piyasa içerisindeki hakimiyeti %70’i aştı ve altcoin yatırımcıları bu durumdan kaygı duyuyor. Bazı altcoin yatırımcıları hala 2017 yılındaki gibi yeni bir boğa koşusunun yaşanabileceğini umut ediyor. 2017 yılındaki boğa koşusunda Ethereum, 1.400 doları aşmıştı; Ripple ise 4 dolara yaklaşmıştı. Yazının kaleme alındığı saatte Ethereum 175 dolardan, Ripple ise 0,25 dolardan işlem görüyor. İki büyük kripto paranın fiyatlarındaki bu farklılık altcoin kışının boyutunu yansıtıyor. Bazı altcoin’lerdeki kayıp ise daha vahim. Anlistlerden altcoin piyasalarına bahar tekrardan gelir mi sorusuna ise farklı cevaplar geliyor.

The Crypto Monk, Altcoin piyasalarına bahar gelir mi sorusuna çok net cevap veriyor. The Crypto Monk’a göre çoğu altcoin’ler kripto kışından kurtulamayacak. Kıştan ancak birkaç altcoin kurtulacak ve temizlik devam edecek. Kıştan kurtulabilecek altcoin’ler için Coinbase ve Binance US’ta listelenen altcoin’ler fikir verebilir. Bu konuda aşağıdaki haberimizi tıklamanızı tavsiye ediyoruz.

Lütfen Bkz: Uyarıyoruz: Yakında birçok altcoin, shitcoin olacak

Josh Rager ise altcoin baharı konusuna çok farklı yaklaşıyor. Rager’a göre altcoin’i eskiler değil yeniler başlatacak. Rager, yeni ve teknolojik altcoin’lerin altcoin piyasalarında boğa koşusunu başlatacağını iddia ediyor. Rager, bu altcoin’lerin henüz borsalarda işlem görmediğini belirtiyor. Rager, tweet’inde HBAR, NU ve DOT gibi projelere dikkat çekiyor. Aşağıda Rager’ın tweet’nin görüyoruz.

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1169049984861450240?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1169049984861450240&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.newsbtc.com%2F2019%2F09%2F04%2Fcurrent-altcoins-wont-recover-next-boom-to-be-led-by-new-crypto-assets%2F

Lütfen Bkz: Sadece bazı altcoinler kalıcı: Yatırımcılar uyarıyor!

Kaynak

koinmedya_brave
Etiketler:
X