Home Altcoin Bitfinex’in tam desteği ile BTT airdrop öncesi yükselişte

Bitfinex’in tam desteği ile BTT airdrop öncesi yükselişte

Bitfinex’in tam desteği ile BTT airdrop öncesi yükselişte

0
“sportsbet”

BitTorrent Token’in (BTT) fiyatı bir miktar arttı. BTT airdrop öncesi, kripto para borsası Bitfinex de tam desteğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Hit BTC kripto para borsası da desteğini duyurmuştu.

BTT airdrop öncesi fiyatını artırdı

Bu yazının yazıldığı sırada BTT fiyatı son 24 saatte neredeyse yüzde 10 arttı. BTT halen CoinMarketCap verilerine göre 0.000855 $ seviyesinde işlem görüyor.

CoinMarketCap: BTT 24 saatlik fiyat değişimi

Yükseliş, büyük airdrop hareketinin gerçekleşmesine çok az zaman kala başladı. Koinmedya olarak BTT airdrop’unun  TRON ağında 6 600 000. blok üretilir üretilmez gerçekleştirileceğini duyurmuştuk. Şu anda 6 588 690 bloktayız.

Airdrop, tüm TRX sahiplerine toplam 10,890,000,000 BTT veya tokeni toplam arzının yüzde 1,1’ini tahsis edecek. HitBTC desteğini zaten açıklamıştı.

Bakınız: BitTorrent Airdrop tarihine 2 gün kala HitBtc de desteğini açıkladı

Bitfinex de tam desteğini duyurdu

Başka bir büyük kripto para borsası  BTT Airdrop programına tam desteğini açıkladı.

Resmi duyuru , Bitfines tüm Bitfinex TRX bakiyelerinin blok yüksekliği 6600000’a ulaştığında anlık görüntüsü alınacaktır dedi.

Duyuru ayrıca BTT’nin TRX sahiplerine 1TRX: 0.11 BTT oranında dağıtılacağını da belirtti. Başka bir deyişle, TRX sahipleri sahip oldukları her 1 TRX için 0.11 BTT alacaktır.

Kaynak

İlgili yazılar

Bittorent (BTT) uçuşa geçti: KuCoin listelenmesi yüzde 65 artışa sebep oldu

2019’a damgasını vurabilecek 3 kriptopara: Tron, BNB ve BitTorrent

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0