Home Altcoin Tron’dan fantastik hereketler: TRX ani yükselip sert düştü

Tron’dan fantastik hereketler: TRX ani yükselip sert düştü

Tron’dan fantastik hereketler: TRX ani yükselip sert düştü

0

Tron bugün fantastik hareketler sergiledi. Beklenmedik hareketler sergileyen TRX ani yükselip sert düştü. Önce sert bir yükseliş dalgası ile 0.034 dolara kadar yükseldi. Ardından gelen daha sert alçalış dalgası fiyatı 0.025 dolara kadar geri çekti.


TRX Ani Yükselip Sert Düştü

Tron bugün çok kişinin yüzünü güldürdüğü gibi birçok kişinin de elinde avucundakini alıp götürdü. Gün boyu 2.7-2.9 cent aralığında hareket ederken birden 3.4 cente yükseldi. Fiyat 3.0 centi geçtikten sonra tehlikeli dakikalar da başlamış oldu. Bu sırada yükselişin devam edeceğini düşünüp FOMO etkisiyle long işlem açanlar eğer 3.4 veya öncesinde çıkmayı başarabildiyseler kârdalar. Yok eğer çıkmayı başaramadıysalar üzgünüz long order girdikleri fonlar muhtemelen eridi gitti.

Sert geri çekilme sonrası 1h (saatlik) grafikte 200 EMA’nın (üssel hareketli ortalama) destek olarak çalıştığını görüyoruz. Aynı seviye ilginç bir şekilde 4h (4 saatlik) grafikte 55 EMA’nın bulunduğu konuma denk geliyor. Bu seviye tam olarak 2.45 cente tekabül ediyor.

2.8-3.1 Cent Hattının Önemi

2.8 cent ile 3.1 cent arası bölge Tron için önemli. Ağustos ayı boyunca yaşanan düşüş dalgasında Tron en çok bu bölgede tutunmayı başarmıştı. Bu sert geri çekiliş eğer tepki alımları ile 2.8 cent seviyesinde dengelenirse görece sağlam bir destek hattına tutunmuş olur.

Yalnızca 20 gün önce yaptığımız Tron 2.5 cente gidiyor analizini sizlere hatırlatmak isterim. (İlgili yazı için Tıklayın) O gün TRX yalnızca 1.7 cent değerindeydi. O günden bugüne TRX tam iki katına yükseldi ve 3.4 cent seviyesinden geri döndü. Bugün gerçekten de TRX’in 2.5 cente doğru geldiğini gördük, lakin aşağıdan değil yukarıdan. Bu da kripto piyasasının fantastik güzelliklerinden yalnızca biri.

(İlgili haber: Uyuyan dev uyandı: Tron’un geri dönüşü)

Tron hakkında daha fazlası için Tıklayın

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave