fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. ZRX rehberi: ZRX Coin Nedir, geleceği var mı?

ZRX rehberi: ZRX Coin Nedir, geleceği var mı?

ZRX rehberi: ZRX Coin Nedir, geleceği var mı?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 ZRX Coin nedir? Ethereum platformunu kullanan bir ERC20 tokenidir. ZRX, merkezi olmayan bir kripto para borsası olarak tasarlanmıştır. Tamamen dağıtık (desantrilize)olarak tasarlanmıştır.


ZRX Coin nedir? Yatırım yapImalı mi?

 

zrx-coin-nedir-koinmedya

Bu makale ile ZRX Coin nedir? sorusunu cevaplamış olacağız. Ethereum platformunu kullanan bir ERC20 tokenidir. ZRX, merkezi olmayan bir kripto para borsası olarak tasarlanmıştır. Tamamen dağıtık (desantrilize)olarak tasarlanmıştır. Tasarım amaçlarından biride Ethereum platformu kulanan ERC20 tokenlerinin, kullanıcılar tarafından, güvenli bir şekilde işlem yapmalarını sağlamaktır. 0x protokolü kullanılarak; fiat parayı, gayrimenkulü veya emtiayı tokenize edebilirsiniz. Kurucusu Amir Bandeali, Altın, fiyat para, hatta dijital oyunların ticarete konu olması ve kabulü için  platformu tasarlamıştır. ZRX’in lansmanı, 15 Ağustos 2017 de yapıldı ve çok kısa zamanda yatırımcısına çok iyi kazandırdı. Zilliqa (ZIL) tokenle birlikte Mayıs ayında en çok dikkat çeken paralardan olduğunu söyleyebiliriz. ZRX simgesi olan 0x, aslında Etherum adreslerinin ilk iki harfinden oluşuyor. Bu kripto para piyasasının usta kullanıcıları tarafından mutlaka farkedilmiştir.

Engüzel ZRX Coin nedir videosu 🙂

İstatistiklerle ZRX coin nedir?

  • Toplam Arz:          1.000.000.000
  • Piyasa Dolaşımı: 652.985.067 ZRX
  • Güncel Fiyat:      0,411066
  • Market Değeri:    268 milyon dolar
  • Market Sırası:       35

ZRX Güncel piyasa bilgileri için Coinmarketcap’a bakabilirsiniz

ZRX coin takımı

zrx-coin-takimi

 

ZRX Kripto para borsalarında 0.11 Dolardan listelendi. Bugün ki fiyat baz alındığında en yüksek fiyat olarak (1.93 Dolar) gördü. Ağustos 2017 yılında piyasaya girdiğinde max. 17 katı gördü.

8 Ekim 2018 de Coinbase de listeleneceği haberlerinden sonra sadece 2 saatte yüzde 78 değerlenme gördü.

ZRX Haberleri

Son dönemdeki bu fiyat artışının arkasında hangi gelilmeler var?

ZRX uzun dönemdir yükselen bir momentuma sahip, yatırımcısına bir ayda  %300’den fazla kazanç verdi. 11 Mayıs 2018 de yeni bir borsada listelenceği duyurusu yapıldı. Yatırımcıların emirlerinde Stop Loss kullanmaları tavsiye edilir. Yarından sonra piyasa düzeltme gelebilir. ZRX, yarın Coinbit Exchange’de (borsa) listelenmiş olacak. ZRX, 8 Mayıs’da ise Hindistanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Zebpay‘da listelenmişti.

zrc coin nedir

Ayrıca ZRX’in, Coinbase borsasında listeleneceği söylentisi fiyatın yükselmesine neden olan bir başka söylenti. Hatırlayacağınız gibi, Coinbase Borsası ERC20 tokenlerini destekleyeceğini duyurmuştu. ZRX’in(0x) Coinbase Borsasının Digital Asset Framework yönergelerini karşılıyor olması, bu söylentileri güçlendirse de, resmi bir açıklama yapılmadığı sürece, şimdilik bu söylentiden ibaret.

ZRX token Vitalik Buterin açıklamalarından sonra uçuşta

Coinbase Borsası Eklediği ZRX İle Saygınlığına Gölge mi Düşürdü?

Coinbase’de Neden Önce ZRX Listelendi? Sırada Hangisi Var?

Paypal’ın üst düzey yöneticisi David Sacks 0x (ZRX) yönetimine girdi

Makaleyi beğendiysen PAYLAŞMAYA ne dersin?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.