BTC : 64214 ₺ ETH : 1503 ₺ XRP : 1.348 ₺ LTC : 303.8 ₺ USDT : 6.822 ₺ XLM : 0.461 ₺
Anasayfa İnceleme İco Sponsorlu Makale XCOEX: Kitlesel kullanıma uygun kripto para borsası

XCOEX: Kitlesel kullanıma uygun kripto para borsası

XCOEX: Kitlesel kullanıma uygun kripto para borsası
0
huobi_koinmedya

Kripto para piyasası içeriden göründüğünden daha kompleks ve girmesi zor bir alan olarak düşünülüyor. İşte bu durum kitlesel kullanıma uygun sade ve yalın, yeni oyuncuların sektöre girişi için bariyeri düşürecek bir borsaya ihtiyaç var anlamına geliyor. XCOEX bu hedefle yola çıkmış kitlelerin kullanımına uygun bir borsa olarak ortaya çıkıyor.


XCOEX kitlelerin kripto para borsası

XCOEX ortalama bir insanın kullanabileceği kadar basit fakat tam anlamıyla fonksiyonel ve gelişmiş bir borsa hedefiyle yola çıktı. Basitlik, güvenlik ve kişiselleştirilebilen kullanıcı deneyimi XCOEX’in önceliklerinden biri. XCOEX ile her hangi biri bir kripto para nasıl alınır nasıl satılır tam olarak anlayabilecek. Basit kayıt sürecinin ilk aşamasında sadece email adresi ve şifre oluşturmak yeterli. Kayıt olan bir kullanıcı platformda yer alan kripto paralardan birinin hemen alıp satmaya başlayabilecekler. Bu kripto paralar daha baştan BTC, BCH, ETH, XRP ve LTC olacak.

5 dakika içinde tamamlanabilen kimlik onayı sonrasında ise banka aracılığıyla sadece %1 komisyon ile itibari para yatırma işlemi yapılabilecek. Dahası Visa ve Mastercard ile %2,99 komisyon ile para yatırma ve %1,2 ile para çekme işlemi yapılabilecek.

Hepsinden öte tüm bu işlemler sektörün altında oranlarla yapılabilecek.

koinmedya_brave

XCOEX – Herkes için kripto para

XCOEX’in amacı tek bir borsada hem tecrübeli hem de yeni kullanıcıları bir araya getirebilecek bir kullanıcı deneyimi oluşturmak. İster eski ister yeni bir kripto para yatırımcısı olun güvenlik tüm kullanıcılar için 2 aşamalı doğrulama ve 3 taraf soğuk cüzdan depolama hizmeti ile üst düzeyde dikkate alınır.

Her bir kullanıcı bireysel ve özel olarak dikkate alınırken hem yatırımcılar hem de alım satım işlemi yapanlar kendilerine özel avantajlı imkan ve oranlara sahip olurlar.

XCOEX – Tüm kripto paralar için hepsi bir arada çözüm

Borsa için tek noktada tüm hizmetleri alabileceğiniz şekilde bir yapı oluşturmak hedefler arasında. XCOEX borsasında tüm kripto paraların alım satım, değişim işlemleri kendi bünyesinde yer alan cüzdanlar üzerinden yapılır. XCOEX CEO’su Alex Altgauzen bu konuda şöyle diyor;

“Konu kripto paralar ve ticaretini yapmak olunca yeni başlayan kullanıcılar için ilk sorun platformların ve kullanılan uygulamaların kompleks olması. Kullanıcılar zaten kripto para nedir ile başlayan ve pazarın nasıl çalıştığına dair bir anlama çabası içindeyken bu durumu hepten zorlaştırıyor. Bu nedenle biz XCOEX’i inşa ettik. En basit ve en yalın haliyle herkesin kullanabileceği kadar kolay ve modern bir kripto para borsası. Bence basitlik kripto para sektörünün yeni trendi.”

XCOEX her cihazda kullanılabilecek. Laptop, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihazlardan hesabınıza erişebileceksiniz. Kullanıcılar cep telefonlarını kullanarak İOS ve Android uygulamasını indirerek diledikleri zaman hesaplarını kullanabilecekler.

koinmedya_brave

XCOEX – Kişiselleşmiş destekle büyüyen topluluk

XCOEX’in daha şimdiden güçlü bir topluluğu var ve sürekli büyüyor.

Kullanıcılara yardımcı olan topluluk yöneticileri ve destek ekibi 7/24 kullanıcılara 5 dakika içinde yanıt verecek şekilde kolayca ulaşılabilecek kadar yakınlar. Dahası kullanıcılar yakın zamanda sadece platform üzerinden değil telegram ile de destek ekibine ulaşabilecekler.

XCOEX yakın zamanda referans programını başlattı. Bu program ile XCOEX marka elçisi olarak markaya katkı sunan referans sahibi kullanıcılar en iyi oranlarla alım satım işlemi yapacaklar. Referans sisteminin dayandığı teknoloji ile referans sahipleri kolayca tavsiye ettikleri kullanıcıların kayıtlarını, tıklamalarını ve trafiklerini izleyebilecekler.

Eğer siz de XCOEX ile birlikte olmak isterseniz sizden haber almaktan memnuniyet duyarız. Daha fazla bilgi almak için lütfen email gönderin: [email protected]

If you are interested in partnering with us we are keen to hear from you! For more information please send an email to [email protected]

XCOEX: Uluslararası matematikçi, broker, yazılımcı, tasarımcı ve kullanıcı deneyimi tasarımcıları tarafından oluşturulmuştur. XCOEX ekibi sürekli yeni çözümler üzerinde çalışır. Çünkü ekibin birinci önceliği kullanıcı deneyimidir. Bu nedenle ekip sürekli hızlı, güvenli ve son teknoloji ürünler ortaya çıkarır. Medya ile ilgili konular için lütfen Anna Menshenina ile iletişime geçin yada sitemizi ziyaret ediniz.

                                    

 

Etiketler: