Loading...
btc
BTC
1.05%
Bitcoin
67.359,20 USDT
eth
ETH
0.57%
Ethereum
3.523,82 USDT
bch
BCH
1.63%
Bitcoin Cash
397,66 USDT
xrp
XRP
3.76%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.15%
Litecoin
73,51 USDT
bnb
BNB
0.54%
Binance Coin
596,59 USDT
sol
SOL
2.73%
Solana
173,74 USDT
avax
AVAX
2.23%
Avalanche
28,79 USDT
ada
ADA
-0.34%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.09%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.55%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.47%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü uzmandan kripto para ve teknoloji hisseleri için önemli ralli açıklaması

Ünlü uzmandan kripto para ve teknoloji hisseleri için önemli ralli açıklaması

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü girişimci, Bitcoin, kripto paralar ve teknoloji hisse senetlerinde yeni ralliler beklediğini açıklıyor. Bu beklentisinin gerekçesini de açıklayan makro ekonomi uzmanı, beklediği yükselişin ne zaman gerçekleşeceğini de ifade ediyor.


Ünlü uzmandan kripto para ve teknoloji hisseleri için önemli yükseliş açıklaması

Dev yatırım bankası Goldman Sachs’ın eski üst düzey yöneticisi Raoul Pal, kripto para ve teknoloji hisse senetlerinin yakın vadede yeni bir ralli başlatacağını ifade ediyor. Uzmana göre bu ralli önümüzdeki aylarda olabilir.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2023- 2025

Real Vision’ın kurucusu Raoul Pal, yeni bir soru cevap oturumunda, dünya genelinde merkez bankalarının yakında para basmaya zorlanacağı ile ilgili güçlü sinyaller olduğunu söylüyor. Bu da sonuç itibariyle riskli varlıkların yükselmesine yol açacak. Yani kripto paralar ve teknoloji hisselerinin çoğu. Şöyle açıklıyor:

“İleriye dönük tüm göstergelerim, likiditenin artmaya devam edeceğini ve bunun kripto ve teknolojiyi her şeyden daha fazla para yönlendireceğini gösteriyor. Ve bu temelde şimdiye kadar yılın hikayesi oldu. Bunun devam ettiğini düşünüyorum ve bu birçok insanın kafasını karıştırdı.

Ama kafamı karıştıran bir olay var ki o da tahvil ticareti ve bu birçok insanın kafasını karıştırdı. Tahvil getirileri şimdiye kadar düşmüş olmalıydı ve hala düşmedi. Ancak bunun diğer kafa karıştırıcı şey olan borç tavanı sorunuyla ilgili olduğunu düşünüyorum.

Borç tavanı konusunun bazı gerçek riskleri var ve bunları nasıl fiyatlandıracağımızı gerçekten bilmiyoruz. Tek bildiğimiz, insanların bu konuda oldukça ayı olduğu ve bence bu da makul. Çünkü ne olabileceğini bilmiyoruz. Ancak, finansal piyasaları felce uğratan herhangi bir şeyin… daha fazla teşvikin gelmesine yol açması ihtimali var.”

Pal, G5 ülkelerinin merkez bankası bilançolarına bağlı göstergelerin, finansal piyasalara yeni bir likidite dalgasının yaklaştığını gösterdiğini söylüyor. Uzmana göre, traderlerin riskli varlıklarda ayı olmasının sebebi belirsiz ekonomik koşullar. Ancak ona göre insanlar burada bir şey kaçırıyor. Ekonomi yavaşlasa bile merkez bankaları muhtemelen para arzını genişletecek. Bu da kripto para ve Bitcoin gibi riskli varlıkların yükselmesi demek.

İlgili – Ünlü analist Bitcoin’in yeni hedefini açıkladı: Yükselecek mi, düşecek mi?

İşte, uzmanın ilgili açıklamaları:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.