1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. PayPal’den 4 kripto para sürprizi: İşin içinde Ledger de var

PayPal’den 4 kripto para sürprizi: İşin içinde Ledger de var

PayPal’den 4 kripto para sürprizi: İşin içinde Ledger de var
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Global ödemeler devi PayPal, uygulama içinde kripto para alımlarına izin veren yeni bir iş birliği başlattı. Ledger kripto para cüzdanı ile yapılan yeni ortaklığın ayrıntılarına ve kullanıcılara nasıl bir kolaylık sağladığına bakalım.

PayPal’den 4 kripto para sürprizi: İşin içinde Ledger de var

PayPal, kullanıcıların PayPal uygulaması içinde kripto para birimleri satın almasına izin vermek için kripto cüzdan sağlayıcısı Ledger ile işbirliği yapıyor. Bu işbirliği, ABD müşterilerinin hesaplarında ilgili bağlantıları yaparak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi belirli dijital varlıkları doğrudan satın almalarına olanak tanıyacak.

Ledger’ın ilgili uygulaması olan Ledger Live, şimdi PayPal ile entegre edilmiş durumda ve insanların güvenli ve kolay bir şekilde kripto para birimlerini keşfetmeleri ve satın almaları için bir yol sunuyor. Bu işbirliği, ABD’deki Ledger kullanıcılarının bağlantı yaptıkları PayPal hesapları aracılığıyla BTC, ETH, BCH ve LTC satın almalarına olanak tanıyor. Bu kripto alım satım işlemlerinin hepsi güvenli bir platform içinde gerçekleşiyor.

İlgili – Bitcoin fiyatının 40.000 dolar olacağını söyleyen analist, zamanını da açıkladı

EOS coin nedir? Nasıl alınır? Gelecek vadediyor mu?

Ledger Live, Ledger’ın kripto cüzdanıyla bağlantılı olan uygulaması. Bu uygulama, kullanıcılara satın alma, ticaret yapma, değiş tokuş (swap) yapma, ödünç verme ve sanal varlıkları paylaşma gibi çeşitli faaliyetlerde bulunma imkanı sunuyor. Uygulama aracılığıyla satın alınan dijital varlıklar doğrudan kullanıcının Ledger cüzdanına gönderiliyor.

Ledger CEO’su Pascal Gauthier’a göre, bu işbirliği, Ledger’ın güçlü güvenliğini PayPal’ın güvenli ödeme teknolojisi uzmanlığıyla birleştiriyor. Amaç, kullanıcıların doları kripto para birimlerine çevirmesini kolaylaştırmak ve aynı zamanda kullanıcıların huzurunu sağlamak için pürüzsüz ve güvenli bir platform oluşturmak.

İlgili – 2023 Bitcoin rallisini bilen ünlü analistten yeni BTC tahmini

Kaynak