Ünlü analiste göre bu altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek!

ünlü analist
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasında boğa koşusu devam ediyor. Piyasalar yatırımcıların yüzünü güldürürken ünlü kripto analistlerinin tahminleri dikkat çekiyor. Yakından takip edilen analist Bitcoin’den daha iyi performans beklediği altcoini açıkladı. Detaylar için lütfen haberimize göz atın.

Ünlü analiste göre bu altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek!

Kripto piyasaları oldukça hareketli. Piyasadaki fiyat hareketleri yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Kripto piyasasındaki toplam hacim uzun bir zamanın ardından 2 trilyon dolar sınırına yaklaştı.

Nisan ayında başlayan şokların ardından yaşanan düşüşler toparlanma sürecine girmiş görünüyor. Önde gelen kripto paralar eski ihtişamlı günlerinden kesitler sunuyor.

Kripto dünyasının yakından takip ettiği kripto analistlerinden biri olan Crypto Dog, sosyal medya sayfası üzerinden takipçileri için tahminlerini paylaştı. Ünlü analist LUNA!ya ilişkin analizlerini paylaşırken Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini düşündüğü kripto parayı da açıkladı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ünlü analist, 565.500 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın (LUNA) temmuz ayından bu yana güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu ve şu anda yeni zirvelere doğru hızlandığını söylüyor.

ünlü analist Ünlü analiste göre bu altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek!

Bence bu, LUNA’nın tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önceki son duraktı.”


Son 30 günde %100’den fazla artan LUNA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 17,35 dolardan işlem görüyor. LUNA, piyasa değerine göre 23. en büyük kripto varlığı ve mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22,36 dolara ulaşmıştı. Ünlü analiste göre bu seviyeyi geçmeye çok yakın.

Crypto Dog ayrıca, meme kripto varlığı Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu düşünüyor.

ünlü analist Ünlü analiste göre bu altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek!

“Her şeye rağmen DOGE’nin buradan daha iyi performans gösterdiğini düşünüyorumDOGE’yi beğendim

Crypto Dog, Dogecoin rallisinin bir sonraki ayağını potansiyel olarak ateşleyebilecek olumlu bir teknik sinyal gördüğünü de belirtti. Dogecoin son bir haftada %36 artış gösterdi ve teknik analizler Dogecoin rallisinin devam edeceğini gösteriyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analiste göre bu altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.