BTC : 62830 ₺ ETH : 1569 ₺ XRP : 1.219 ₺ LTC : 286 ₺ USDT : 6.898 ₺ XLM : 0.469 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinStellar Lumens Haberleri
  3. Piyasalar yatay seyrederken Stellar yüzde 10 arttı – İşte nedeni!

Piyasalar yatay seyrederken Stellar yüzde 10 arttı – İşte nedeni!

Piyasalar yatay seyrederken Stellar yüzde 10 arttı – İşte nedeni!
0
huobi_koinmedya

Piyasalar yatay seyrederken Stellar yüzde 10 arttı. Kripto para piyasalarında zaman zaman gördüğümüz ayrık ittirme hareketlerine bugün bir yenisi daha eklendi. İşte nedeni!


Piyasalar yatay hareket ederken Stellar niçin yüzde 10 arttı ?

 

Kripto para piyasaları, oldukça hareketli geçen son 10 günün ardından nihayet durulmayı başardı. Top 10 kripto paraya baktığımızda sakin bir hava görüyoruz. Biri dışında.

Zaman zaman ayrık ittirmelerine şahit olduğumuz Stellar (XLM), bugünde o alıştığımız pump hareketlerinden birini gerçekleştirdi. XLM yaklaşık %10’luk bir yükseliş sergileyerek 0.070 dolar bandına kadar tırmandı.

koinmedya_brave

Stellar yüzde 10 artti

Stellar’da ki bu yükselişe neyin sebep olduğunu araştırdığımızda ise karşımıza listelenme haberi çıktı. Japonya’nın en köklü kripto para borsalarından olan ancak adı hack olaylarına da karışan Coincheck, bugün yani 1 Kasım’da Stellar’ı listeleme kararı aldığını duyurdu. Yapılan açıklama ile beraber XLM’de %10’luk bir artış yaşandı. Stellar gerçekleştirdiği bu pump hareketinin vermiş olduğu kuvvetle birkaç gün önce Tron’a (TRX) kaptırdığı market kapitalizasyonundaki 10. Sıradaki yerini de geri kazanmış oldu.

Stellar yüzde 10 artti

İlgili haber: Justin Sun sözünü tuttu: Tron TOP 10’da

koinmedya_brave

Stellar’daki yükseliş devam eder mi?

Şimdiye kadar yaşamış olduğumuz tecrübelere dayanarak XLM’deki pump hareketinin artık sonuçlanmış olduğunu söyleyebiliriz. Bundan sonra Stellar’da düzeltme hareketlerine şahit olacağını düşünüyoruz. Çünkü genelde bu tip listelenme haberleri nedeniyle gerçekleşen pump hareketleri, 2-3 saatte neticelenip yerini geri çekilme hareketlerine bırakmaktadır.

Bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

İlgili haber: Stellar enflasyon ödülleri ile 2,8 milyon XLM dağıtıldı

KAYNAK

Etiketler: