BTC : 80198 ₺ ETH : 2607 ₺ XRP : 1.791 ₺ LTC : 332 ₺ USDT : 7.719 ₺ XLM : 0.5422 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple Bu Yıl Ethereum’u Geçecek

Ripple Bu Yıl Ethereum’u Geçecek

1

Ripple Mı Ethereum Mu?

Son zamalarda kripto para yatırımcılarında Ripple almanın Ethereum ve hatta bitcoin almaya göre daha güvenli ve kazanç ihtimali daha fazla olduğu yönünde bir kanaat oluştu.

Bu durum son dönemde tüm kripto para piyasasında yaşanan büyük düşüş yaşandı. Sonrasında Bitcoin ve Ethereum’a göre daha üstün özelliklere sahip bazı kripto paraların daha sağlam bir direnç göstermeleri üzerine oluştu.

Son dönemde bu ikilinin market toplam değerinde bir donma olması diğer üstün özellik ve teknolojilere sahip kripto paralara onlara yetişme ve hatta geçme imkanı sundu. Eğer şu anda ripple daha önce yakaladığı 3,89 $ ‘lık değeri yakalasa tüm pazarın lider konumuna geçmiş olacak. Fakat bunu nasıl başarabilir?

Yeni Hareketler

Kripto para yatırımcıları portföylerini yavaşça Bitcoin’den volatilitesi nedeniyle diğer kripto paralara doğru kaydırıyorlar. Bu noktada Ripple en iyi alternatif olarak görünüyor ve pazar yayınları da bunu gösteriyor. Dahası, Ripple sürekli yeni ortaklıklarla manşetlerde görünüyor ki bu uzun vadeli bir proje olduğu konusunda kuvvetli bir kanaat ve dolayısıyla kredibilite oluşturuyor. Bu onun blok chain ve onun bir ürünü olan kripto paraların ortaya çıkışının temel nedeni olan ucuz, hızlı ve güvenli bir sistem altyapısı olduğunu ortaya koyuyor.

koinmedya_brave

Ripple ile ilgili son büyük başlık Çinli AsiaATM grubu ile yaptığı anlaşmadan sonra oldu. Bu kripto para konusundaki talebin kuvvetlenmesine sebep oldu. Ve doğal olarak bu yaygın kullanım ve kabul noktalarının sayısı arttıkça doğal olarak fiyatında da bir artış sürekli bir hal alacaktır. Bu kabul ve yaygın kullanım durumunun klasik finansal çözümlere göre ciddi avantajlar sunması nedeniyle hızlı olacağı görünüyor.

Temel Dayanak Noktaları

Ethereum şu ana kadar yatırımcıların en rağbet gösterdiği kripto paralardan biri oldu. Artan sayıda yatırımcı kripto para portföylerini genişletiyor. Ve şu ana kadar Ripple etkileyici teknolojisi ve potansiyel pazarı nedeniyle yatırımcıların önde gelen tercihi oldu. Bu potansiyel her gün bir yenisi  açıklanan ortaklıklar ile güçlendi. Bu nedenle yakın zamanda fiyatında ciddi bir artış görülmesi muhtemel görünüyor. Eğer Ethereum durgun halini sürdürmeye devam ederse ve buna karşılık Ripple da potansiyelini ortaya çıkarmayı sürdürürse. Ki öyle görünüyor ki Ethereum çok da uzak olmayan bir zamanda bulunduğu pozisyonu yitirecek.

Kaynak: https://cryptodaily.co.uk/

Etiketler:

Comments are closed.