BTC : 64421 ₺ ETH : 1621 ₺ XRP : 1.388 ₺ LTC : 319.4 ₺ USDT : 6.796 ₺ XLM : 0.4857 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı – Devamı gelir mi?

Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı – Devamı gelir mi?

Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı – Devamı gelir mi?
0
huobi_koinmedya

Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı. Ontology yakaladığı bu yükseliş trendini devam ettirebilecek mi?


Paxos haberi Ontology (ONT) fiyatını uçurdu

 

CoinMarketCap verilerine göre en büyük 19. market hacmine sahip olan Ontology, çalkantılı bir süreç yaşamaya devam ediyor. Haftaya 1.27 dolar bandından giren ONT,  kanlı çarşambanın ardından %20’leri aşan büyük bir düşüş trendine girerek, 1 doların altına kadar gerilemişti. (0.99 dolar)

Ontology son 2 aydır, 1 dolardaki psikolojik desteğin üstünde dalgalandığından, ONT fiyatının 1 doların altına düşmesi, ONT yatırımcılarını bir hayli tedirgin etmişti. Tam işler Ontology için kötü gidiyor diyorduk ki, ONTPaxos arasında imzalanan ortaklık haberiyle Ontology bir anda uçuşa geçti ve 1.15 dolar seviyelerine kadar tırmanmayı başardı.

koinmedya_brave

Ontology (ONT) fiyatını

Ontology kurucu ortağı Andy Ji, yapılan ortaklık ile alakalı bir takım açıklamalarda bulundu.

Andy Ji:

‘‘Yaptığımız ortaklıkla beraber blockchain’imizi Paxos’a açtık. Paxos, ABD doları ile 1:1 olmak koşuluyla 100 milyon PAX jetonuyla bünyemizde işlem yapabilecek. Dünya değişiyor, artık büyük şirketler finans işlemlelerinde özellikle stable coinlere çok daha fazla ilgi göstermeye başladı. Bizde kurduğumuz güçlü altyapımızla bu şirketlere düzenli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam edeceğiz. Değişimde değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Bizde kurduğumuz ekiple değişimin ve gelişimin yükselen yüzü olmaya devam edeceğiz.’’

koinmedya_brave

Ontology’de yaşanan bu yükseliş, büyük ihtimalle 1.5 dolar seviyelerine kadar sürecektir. İlginç olan şey ise; Ontology ve Paxos’un bu ortaklık açıklamalarını, tam da Bitfinex Tether hadisesinin ardından yapmış olmalarıdır. Bakalım yaşanan bu olaylar kripto para dünyasını özellikle de Tether’ı nasıl etkileyecek.

İlgili haber: Bitfinex dolandırıcılığı haberi ardından Bitcoin neden düştü? Bilmek isteyecekleriniz.

İlgili haber: Ontology ONT dApp geliştiricileri için kesenin ağzını açtı

Etiketler: