BTC : 66069 ₺ ETH : 1643 ₺ XRP : 1.377 ₺ LTC : 320.7 ₺ USDT : 6.752 ₺ XLM : 0.553 ₺
Anasayfa İnceleme Uygulama Nano’nun Tipping uygulaması fiyatına etki edebilir

Nano’nun Tipping uygulaması fiyatına etki edebilir

Nano’nun Tipping uygulaması fiyatına etki edebilir
0
huobi_koinmedya

Nano  ağında çok yeni gelişmeler kaydetti. Ekip, sosyal medya kullanıcılarının birbirlerini kesintisiz ve kolay bir şekilde bahşiş/bağış (tipping) vermelerine olanak tanıyan bir dizi yeni özellik açıkladı. Nano’nun Tipping uygulaması Nano fiyatında artış sağlayabilir.

Nano’nun Tipping uygulaması fiyat artışına neden olabilir mi?

Bağış özelliğinin ilki Twitter için Nano Tip Bot. Bu özellik, geçen yıl Eylül ayında oluşturuldu. Twitter kullanıcılarının bir Nano cüzdanı olmadan ve Twitter’dan ayrılmadan bağış yaparak başkalarına olan memnuniyetlerini gösteriyorlar.

Monero, Nano ve Neo hakkında kafanızda soru işareti varsa bu yazıyı okuyun

koinmedya_brave

Andrew Mitchell “Twitter’da 336 milyon aktif kullanıcı var. Artık herkes, web sitesinden ayrılmadan bağış alabiliyor, ki bence oldukça güçlü” dedi.

Özelliği, “Her bağış $NANO nakit etiketinden bahsediyor, böylece onu arayan herkes botun yanına gelebilir ve bununla ilgili biraz tanıtım yapabilir. Ve şimdi, herhangi biri, bir cüzdan kurma zorunluluğu olmadan, istediği kişiyi Nano ile ödüllendirebilir veya Nano’yu tanıtabilir. ”

Tippin sayesinde Twitter kullanıcıları Bitcoin alıp gönderebilecek

Nano ekibi güçlü işlevsellik katarak, bağış deneyimini önemli ölçüde artıran bir Nano Chrome uzantısı geliştirdi.

koinmedya_brave

Bağış serisindeki bir sonraki işlevsellik, tüm Reddit kullanıcıları için geliştirilmiştir.

“Herhangi bir yorumu yanıtlarken, kullanıcılar  belirtilen Redditor’a Nano göndermek için !ntip veya !nano_tip  yazarak gönderebilir. Ek olarak, takip edilmeyen bir alt dizin üzerindeki bir kullanıcıya Nano göndermek isterseniz Reddit’in karşısındaki herhangi bir kullanıcının yanıtını Reddit Nano Tipbot (u / nano_tipper) ile etiketleyebilirsiniz.”

Ünlü yazar Bitcoin bağışı kabul etmeye başladı ve

Ama hepsi bu kadar değil. Nano ekibi, insanların sosyal medyada bile farklı tercihlere sahip olduğunu biliyor. Böylece Twitch’teki flamalar, Nano Gaming’deki oyuncular ve Discord’daki tüm kullanıcılar için benzer özellikler yarattılar.

Gobble Guts’ın gönderdiği Vimeo, Nano Twitch Bağışları Montage

Geçtiğimiz ay tanıtılan Tipping on Lightning’in olumlu yanıtlarına baktığımızda, Nano’nun coşku ve heyecana katılması için büyük şansı var.

Kaynak