BTC : 64190 ₺ ETH : 1598 ₺ XRP : 1.363 ₺ LTC : 308.4 ₺ USDT : 6.729 ₺ XLM : 0.5225 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Bitcoin Haberleri Elon Musk ve Kobe Bryant’dan cevap alamayan Justin Sun Bitcoin Lightning meşalesini Erik Voorhees’e verdi

Elon Musk ve Kobe Bryant’dan cevap alamayan Justin Sun Bitcoin Lightning meşalesini Erik Voorhees’e verdi

Elon Musk ve Kobe Bryant’dan cevap alamayan Justin Sun Bitcoin Lightning meşalesini Erik Voorhees’e verdi
0
huobi_koinmedya

Birkaç saat önce, Shapeshift borsası CEO’su Erik Voorhees, Tron’un Justin Sun’ından Bitcoin Lightning Meşalesini aldı. Justin Sun, meşaleyi verebilmek için neredeyse 24 saat bekledi ve sonunda Voorhees’e verdi.

Voorhees Bitcoin lightning meşalesini aldı

Görünüşe göre, Sun’ın Elon Musk, Kobe Bryant ve hatta Ethereum‘un Vitalik Buterin’i, Lightning Torch meşalesi (LT)’nin bir sonraki alıcısı olmaya kulaklarını kapadılar.

Ardından Voorhees geleneğe devam etmeyi kabul etti ve meşale bir sonraki nitelikli alıcıya geçti. LT’yi aldıktan sonra, tweetledi;

koinmedya_brave

“Alındığı onaylanmıştır.  Elimde hiç bu kadar güç tutmamıştım… bir sonraki hedefi uygun düşüneceğim ”

İlk kez, kripto para  kullanıcısı “Hodlonaut” tarafından tanıtılan meşale, Bitcoin Lightning ağının değerini temsil ediyor. Meşale o günden beri elden ele dolaşıyor. Hodlonaut meşale yoluyla Lightning Network üzerinden gönderdiği BTC işlemi için gereken hız ve düşük maliyete dikkat çekmeye çalıştı.

Lightning ağının önemini daha da yaygınlaştırmak için,  Bitcoin Lightning Torch meşalesi (BLT) en ünlü kripto para kullanıcılarının arasında bir gelenek oldu.

Justin Sun BLT’yi almadan önce, Binance’ten Changpeng Zhao, Lightning ağı aracılığıyla 100 $ Bitcoin’i almıştı. Changpeng’ten önce Trust Wallet’ın kurucusu Viktor Radchenko bu BTC amblemini tutuyordu.

Bakınız: Tron kurucusu Justin Sun Lightning Meşalesini aldı, sıradaki Kobe Bryant mı?

koinmedya_brave

Binance CEO’su meşaleyi Sun’a  verdikten sonra şakayla,  en son düzenlenen niTron konferansının katılımcılarından NBA yıldızı Kobe Bryant’a vermesini söyledi. Sun söyleneni yaptı ve  bir tweet yoluyla Kobe Bryant’e ulaştı;

Bakınız: Tüm gözler bugün başlayacak San Francisco Tron zirvesinde!

“Meşaleyi ulaştıracak en iyi adayı bulmak için dün geceden beri çalışıyoruz Lightning meşalesine daha fazla farkındalık oluşturmak için @elonmusk ve @kobebryant’a ulaştık, #LNTrustChain ve #Bitcoin’i ilerletmek için kimin gemide olduğunu görelim!”

Sun aynı anda Vitalik Buterin’e de ulaştı. Ancak cevap alamadı.

Sonuç olarak Sun, Vitalik’te Ethereum’un işlem hızını belirttiği için hiçbir cevap alamadığı için biraz sıkıntı çekti ;

@elonmusk @ kobebryant zaman doldu. Meşale kimseyi beklemez; dünya değiştiricileri bile harika fırsatları kaçırabilir! @ vitalikbuterin: Cevap Ethereum’un bekleyen Tx’in kuyruğunda mı kaldı? Muhtemelen biraz zaman alacak. Mutlu bir şekilde #Bitcoin guru @erikvoorhees #LNTrustChain ”e geçiyor

Kaynak