BTC : 84750 ₺ ETH : 2811 ₺ XRP : 2.185 ₺ LTC : 429.1 ₺ USDT : 7.296 ₺ XLM : 0.7695 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. John McAfee’nin hayaleti Disneyland’i sardı

John McAfee’nin hayaleti Disneyland’i sardı

John McAfee’nin hayaleti Disneyland’i sardı
0
huobi_koinmedya

Ünlü virüs programı McAfee’nin kurucusu John McAfee tarafından çıkarılan GHOST kripto parası, kendine reel kullanım alanı buldu. McAfee GHOST, Hong Kong Disneyland’de kullanılabilecek.


John McAfee GHOST reel kullanım alanı buluyor

John McAfee ismini kripto para piyasalarında oldukça sık duyuyoruz. Tam bir Bitcoin fanatiği olan yazılımcı McAfee, sonunda kendi kripto parasını çıkardı. McAfee’nin kripto parası GHOST yani hayalet, yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap sıralamasında 285’inci sıradan işlem görüyor ve 1.41 dolardan alıcı buluyor.

Ghost white paper’ı piyasaya sürülmesi aşamasında intihal suçlamaları ile karşı karşıya kaldı ve nihayetinde Mayıs ayının sonunda piyasaya sürüdü. GHOST, CoinMarkerCap’te 27 Mayıs 2020’den beri listeleniyor. Yaklaşık 1 aylık olan kripto paranın fiyatlarındaki değişimi aşağıda görüyoruz.

McAfee GHOST John McAfee’nin hayaleti Disneyland’i sardıJohn McAfee, Ghost’un Disneyland’de kullanılmaya başlaması hakkında şu ifadeleri paylaştı:

koinmedya_brave

“Ghost şu an Hong Kong Disneyland’de kullanılıyor. Yavaş ama emin adımlarla dünya bizi ve ne yaptığımızı tanımaya başladı. Gelecek 3 ayda içerisinde daha yeni özellikler göreceğiz.”

Disneyland’den müjdeli haber Ghost’un Hong Kong’lu ödeme sistemi ivendPay ile anlaşmasının hemen ardından geldi.

Ghost’un whitepaper’ında yazan yol haritasına göre önümüzdeki günlerde Ghost geliştiricileri, blockchain üzerinden TeleGhost isimli bir sosyal medya aplikasyonu çıkarmayı planlıyor. TeleGhost’un ünlü sosyal medya aracı Telegram ile entegre olması planlanıyor.

Ghost’un diğer projesi ise DeFi tarzı bir ödünç verme havuzu geliştirmesi. İlerleyen süreçte Ghost’un hedeflerinin ne kadarını tutturup tutturamayacağını göreceğiz.

Kaynak

koinmedya_brave