1. Anasayfa
  2. İncelemeBorsa
  3. Coinbase gündem: Uni çılgınlığı Coinbase’i de sardı

Coinbase gündem: Uni çılgınlığı Coinbase’i de sardı

Coinbase gündem: Uni çılgınlığı Coinbase’i de sardı
0

Son günlerin parlayan yıldızı UniSwap tüm kripto para borsalarının radarında ve Uni çılgınlığı Coinbase’i de sardı. Coinbase de listeleme konusunda kayıtsız kalamadı.


Uni çılgınlığı kripto para piyasalarını sardı.

DeFi platformlarının son kahramanı UniSwap sonunda kendi kripto parasını çıkardı. Kripto para borsaları UniSwap’ın kripto parasını listelemek için sıraya girdi.

UniSwap’ın hardfork’u SushiSwap’ta sert fırtınaların yaşandığı dönemde UniSwap tahterevallinin yükselen tarafında yer alıyor. UniSwap’ın piyasaya sürdüğü yönetim tokenı Binance ve Coinbase’de listelenmeye başladı. Birçok kripto para Coinbase’in listesinde yer alması yıllar sürdü. Bu nedenle UniSwap’ın yönetim tokenının kısa sürede Coinbase ve Binance gibi borsalarda listelenmeye başlanması başarı olarak düşünülebilir.

SushiSwap teknik ve güvenlik sorunlarında bir türlü başını alamıyor. Yeni tespit edilen güvenlik açıklarının ardından Sushi fiyatlarında bugün %20 civarında değer kaybı yaşanıyor.

koinmedya_brave

Binance borsasında bugünden itibaren listelene UniSwap, arzın gerçekleştiği ilk dakikalarda 15 doları görse de fiyatlar 5 ila 3 dolar arasında dalgalanıyor.  Aşağıdaki grafikte Binance borsasında UniSwap fiyatlarında bugün yaşanan dalgalanmayı görüyoruz.

coinbase haberleri Coinbase gündem: Uni çılgınlığı Coinbase’i de sardıBitcoin yükselirken DeFi coinleri neden düşüyor?

UniSwap’ın 1,500 dolara varan UNI Coin’leri bonus olarak dağıtacağını duyurması yatırımcılar arasında oldukça ilgisini çekti.

ABD piyasaları, yazının kaleme alındığı saatte henüz açılmadı. Mesainin başlaması ile UniSwap fiyatlarında ciddi değer artışı yaşanabilir.

UniSwap’ın kripto parası piyasaya yeni sürüldüğü için fiyatları henüz konsolide olmadı.

CoinMarketCap’e göre UniSwap’ın toplam arz miktarı 1,000,000,000 adet. Piyasaya sürülen toplam UniSwap miktarı ise 170,000,000 adet.

DeFi platformlarının tokenlarında yazının kaleme alındığı saatte değer kaybı devam ediyor. YearnFinance’de %9, Aave’de %9 ve Band Protocol’de %6.5’lik değer kaybı yaşanıyor. DeFi’lerde düşüşün yaşandığı günde UniSwap’ın arz edilmesi, beklenilen düzeyde performansın elde edilmesine engel olmuş olabilir.

Kaynak