BTC : 82228 ₺ ETH : 2870 ₺ XRP : 1.895 ₺ LTC : 367.5 ₺ USDT : 7.562 ₺ XLM : 0.601 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Herkes onu konuşuyor – Çıkar çıkmaz %1500 yapan Serum Token!

Herkes onu konuşuyor – Çıkar çıkmaz %1500 yapan Serum Token!

Herkes onu konuşuyor – Çıkar çıkmaz %1500 yapan Serum Token!
0

Serum Token. Kripto para piyasası şu an bu tokeni konuşuyor. Çünkü çıkar çıkmaz inanılmaz bir yükseliş kaydetti. Uzmanlar ise bu yükselişe, tokenin Binance’de listelenmesinin yardım ettiğini belirtiyor. Serum, piyasaya çıktıktan birkaç saat sonra 300 milyon dolar piyasa değerine ulaştı.


Serum Token hızlı bir başlangıç yaptı

Yeni bir altcoin daha DeFi sektörünün avantajlarından yararlanıyor görünüyor. Çünkü piyasaya çıkar çıkmaz inanılmaz bir yükseliş kaydetti. Serum token (SRM), yüzde 1500’lük bir artış yaşadı. Çünkü farklı borsalarda listelenmeye başladı. Serum projesi, kripto para türevleri platformu FTX ile Solana blockchain projesinin ortaklığında oluşturuldu. Serum, Solana blockchain üzerine kurulmuş merkeziyetsiz kripto para borsası. SRM token ise resmi olarak 12 Ağustos’ta başlatıldı. 48 saatten daha az bir sürede ortaya çıkmasına rağmen 0.11 dolar başlangıç fiyatından 1.80 dolara kadar çıktı.

Serum Token. Kripto para piyasası şu an bu tokeni konuluyor. Çünkü çıkar çıkmaz inanılmaz bir yükseliş kaydetti.

İlgili – DeFi YAM sahneye çıktı, ortalık karıştı!

koinmedya_brave

Serum’un piyasa değeri 300 milyon dolar

Dahası uzmanlar bu tokenin bu kadar hızlı yükselişinin sebebinin Binance’de listelenmesi olduğunu belirtiyor. Binance, dünya genelinde çok sayıda müşterisine bu token ile işlem yapma imkanı sağlamış oldu.

Binance dışında birkaç farklı yüksek profilli borsada daha listelendi. Sonuçta da bu yeni tokenin devasa yükselişine şahit olduk. Şu an bu kripto para DeFi sektöründe Uniswap, TomoDEX ve birkaç diğer merkeziyetsiz borsada da bulunuyor.

İlgili – DeFi çılgınlığı devam ederse ChainLink fiyatı kaça çıkar?

Geliştiriciler platformda staking de olacağını söylüyor

Geliştiriciler, Serum DEX’in SRM yönetim tokenini desteklemesi gerektiğini söyledi. Tokenler, sitede ödül kazanmayı kolaylaştırmak için her hafta yakılacak. Etherscan verilerine göre, şu an dolaşımda 161 milyon SRM var. Yeni Serum DEX ayrıca chainler arası sözleşmeleri de gerçekleştirebilecek. Bunu ise SerumBTC ve SerumUSD’in listelenmesi ile yapabilecek. Kullanıcılar da platformda stake yapabilecek. Şu an düğümler 1 milyon SRM ile kuruluyor.

DeFi sektörü şu an dünya genelinde büyük ilgi görüyor. SRM de ortaya çıkar çıkmaz buradaki momentumdan yararlanabildi. Bu da şunu gösteriyor. Yatırımcı ve traderler DeFi piyasasının büyümesinin avantajlarından yararlanmaya çalışıyorlar.

DeFi sektörü ise son aylarda hızla büyüdü. Şu an DeFi’de kilitli varlıkların toplam değeri 4.75 milyar dolar. 2020 yılına ise 600 milyon dolar civarında başladığını da hatırlatalım.

Kaynak

Total
0