BTC : 65868 ₺ ETH : 1640 ₺ XRP : 1.38 ₺ LTC : 320.2 ₺ USDT : 6.763 ₺ XLM : 0.5442 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da

Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da

Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da
0
huobi_koinmedya

Bitcoin’deki yükseliş bugün de devam ediyor ve piyasa da Bitcoin’i takip ediyor. Gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da.


Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO

Bitcoin dün 7 bin dolarlık direnç seviyesini aşmada başarılı olamadı ama direnç mücadelesini bugün de devam ettiriyor. BTC yazının kaleme alındığı saatte Gemini Borsası verilerine göre 6,900 dolar civarında işlem görüyor.

hedera hashgraph ve mco Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da

Bitcoin’deki fiyat artışı kripto para piyasalarını da olumlu etkiliyor. Chainlink, hafta başı yakaladığı ivme ile fiyatlarını 2 dolar seviyesinden 2.3 doların üstüne taşıyabildi. Bollinger Bandlarından hareketle Link için destek seviyesi 1.95 dolar seviyesinde oluşuyor. Link, 2.35-2.40 dolar aralığında bir dirençle karşılaştı. Eğer bugün 2.35’in üstünde tutunabilirse haftaya rahatlıkla 2.5’lik direnci test edebilir.

koinmedya_brave

hedera hashgraph ve mco Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’daLütfen Bkz: Brave tarayıcı kullanıcı sayısı 1 milyon arttı: Bat tepki verdimi mi?

CoinMarketCap’te 39’uncu sırada listelenen Hedera Hashgraph (HBAR) yazının kaleme alındığı saatte 3.35 cent seviyesinde işlem görüyor. HBAR, kripto para piyasalarında 12 Mart’ta yaşanan türbülansta en az etkilenen kripto paralar arasında. HBAR, 12 Mart’ta 4.6 cent’ten 2 cent’ kadar geriledi ancak fiyatlarını hızlı toparladı. Fiyatarını hızlı biçimde 3 cent’în üstüne çıkaran HBAR, son iki haftadır oldukça istikrarlı bir seyir izliyor.

Aşağıda HBAR analizini görüyor. HBAR için destek seviyesi 2.85 dolar seviyesinde oluşuyor. Aşağı yukarı 17 Şubat’tan beri düşüş trendinde olan MACD verileri, dibi oluşturmuşa benziyor. Bu değerden sonra MACD’in yükseliş trendi göstermesi bekleniyor. Fiyatlar da MACD ile beraber artışa geçebilir.

Hedera Hashgraph ve MCOLütfen Bkz: Link ve Tezos sahalara geri mi geliyor?

koinmedya_brave

CoinMarketCap’te 54’üncü sırada listelenen MCO, yazının kaleme alındığı saatte 5 dolar civarında işlem görüyor. MCO, 12 Mart’taki çöküşü tamamen atlatmışa benziyor ve fiyatlar tekrardan Mart’ın ilk haftasındaki değerlerine ulaştı. MCO fiyatları 16 Mart’tan beri güçlü bir trend yakaladı.

hedera hashgraph ve mco Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’daKaynak

Etiketler: