fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analist Benjamin Cowen’den ümitlendiren Chainlink tahmini!

Ünlü analist Benjamin Cowen’den ümitlendiren Chainlink tahmini!

Ünlü analist Benjamin Cowen’den ümitlendiren Chainlink tahmini!
0
“koinmedya_mxc”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sahip olduğu güçlü blockchain altyapısı ile Chainlink yüksek potansiyele sahip kripto paralardan biri. Market Cap değerine gör de LINK coin şu anda 14. sırada. işte Chainlink LINK coin fiyat tahmini ve 2020-2025 projeksiyonları.


Ünlü analist Benjamin Cowen’den ümitlendiren Chainlink tahmini!

Chainlink’in geçtiğimiz birkaç hafta boyunca maruz kaldığı zorlu trade ortamı göz önüne alındığında, coinin kısa vade yörüngesini tahmin etmek oldukça zor. Ancak Chainlink’in özellikle orta vadede zirveyi test edip aşması ve mevcut fiyatlardan çok daha yükseklerde bir destek zemini oluşturması mümkün.

LINK için önceki günkü kapanış 22.95 dolardı. LINK coin güne düşüşle başladı ve 22.76 dolara kadar geriledi. Chainlink, 23.92 dolarlık kritik direnç seviyesini kırmayı başarırsa, 24 dolar ve 25 dolar kapıları açılacak. LINK için ilk destek seviyeleri ise 21,85 dolar ve 20,88 dolar seviyeleridir.

Benjamin Cowen LINK’in arkasında duruyor

Ünlü youtuber ve analist Benjamin Cowen Bitcoin’de görülen volatilite süreci LINK coinin hoşlanmadığı bir durum. LINK, Bitcoin’in istikrarlı olmasını tercih ediyor. Ancak bilindiği gibi son dönemlerde BTC oldukça düzensiz. Bitcoin 10.000 dolardan 64.000 dolara çıktı, sonra 30.000 dolara geri döndü ve şimdi 39.000 dolar seviyelerinde. Cowen, BTC’de görülen oynaklığın azaldığında, LINK’in yukarı yönlü yörüngesine devam edebileceğine inanıyor.

“koinmedya_biswap”

En sevdiği projelerden birinin LINK olduğunu söyleyen fenomen analist, LINK konusunda hala olumlu, ancak Bitcoin’in 20 haftalık SMA ile olan ilişkisinin varlığın anlık fiyat aktivitesinin çoğunu (basit hareketli ortalama) yönlendireceğini düşünüyor. Benjamin Cowen, Bitcoin döngüsünün olumlu hareket etmesi durumunda Chainlink’in de 55 doların üzerine çıkacağına inanıyor.

Canlı LINK fiyatı: $ 20.61

İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Kaynak

“koinmedya_biswap”

Chainlink LINK coin yorum fiyat tahmini, 30 Mayıs: LINK coin hedefe yörüyor

LINK/USD fiyatı 23,84-29,06 dolar aralığında dalgalanıyor. LINK coin işlem hacmi son 24 saatte %11 artarak 2,5 milyar dolara ulaşmış durumda. Chainlink market cap değeri 11,64 milyar dolara çıkarak LINK coini 13. sıraya taşıdı.

 

Chainlink 4 Saat grafiği destekten sıçradı

Chainlink 4 Saat grafiğinde LINK coinin, 35 doların üzerinde yeni bir yüksek tepe oluşturmak üzere yukarı yönlü hareket ettiği görülebilir. LINK coin 35 dolar tepesi sonrası daha da yüksek bir ivmeyle yükseliş trendine devam edebilir.

 

Chainlink price prediction: Chainlink bounces from $24, prepares to push higher overnight?
LINK/USD TradingView

 

Kripto piyasasının hala düşüş trendini devam ettirdiği geçtiğimiz hafta, 53 dolardan düşüşe geçen LINK coin 15 dolar seviyesinde destek buldu. Bu noktadan itibariyle güçlü bir sıçrayış gerçekleşti. Trende yeniden boğalar hakim gibi görünüyor. Ancak 34 dolara kadar yükselen LINK coin 27 Mayıs’ta düşte ve 24 dolara kadar geriledi.

LINK coin gün içerisine 24 dolarlık destekten yükselişe geçti. LINK coinin şu anda hedefinin 41 dolar seviyesi olduğunu söyleyebiliriz. LINK bunu başaramazsa yeniden 24 dolar altına düşebilir.

 

Kaynak

Chainlink LINK coin güncel fiyat tahmini, 22 Nisan

Chainlink LINK coinin teknik göstergeleri önümüzdeki günlere ışık tutuyor. LINK grafiğinde MACD ortalama çizginin etrafında, her iki tarafa doğru çok az ivme gösteriyor. Aslında gösterge son iki gün içerisinde dört defa crossover yaptı ancak şu anda bir düşüş eğilimi içerisinde, fiyat 37.00 üzerinde kaldığı sürece tersine de dönebilir.

RSI göstergesi son 7 gündür nötr durumda. RSI şu anda yüksek spekülasyona işaret eder şekilde bir eğilmle işlem görüyor.

Bollinger Band’ları birbirlerinden oldukça açık. Ancak LINK fiyatı 36-40 dolar aralığında kaldığı sürece birbirlerine yaklaşma eğilimi var. Bollinger, hem işlem hacminin hem de Chainlink fiyat volatilitesinin düştüğünü gösteriyor.

 

Chainlink price prediction: LINK to fall to $32.00 support 1
LINK/USD TradingView

 

Bundan sonraki süreçte Chainlink fiyatı 36-40 dolar aralığında dalgalanıyor. Şu an için 36 dolar desteği sağlam görünse de piyasalardaki mevcut durum göz önüne alındığında fiyatın 32 dolara inmesi beklenebilir.

Kaynak

 

  

LİNK coin fiyat tahmini 2020-2025

Blockchain teknolojisi, ağ kayıt işlemlerini merkezi bir serverdan ziyade dağıtılmış düğümler üzerinden kontrol eden ve internet dünyasında yeni bir sayfa açan önemli bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor. Birçok raporda blockchain teknolojisi geleceğe yön verecek potansiyel teknolojik yenilikler arasında yer alıyor.

Kripto paraların blockchain ağı üzerinden piyasaya sürülmesi, zamanla kripto paralar ile blockchain teknolojisinin özdeşleştirilmesine yol açtı. Ancak blockchain teknolojisi kripto paraların çok ötesinde reel ekonomide değişim ve yenilik öneriyor. Blockchain reel ekonomiye her türlü veriyi kaynağından alıp hızlı, güvenli, ucuz ve manipüle edilmeden aktarmayı  teklif ediyor.

Chainlink’in oracle hizmetleri ise reel dünyadaki verileri blockchain dünyasına aktararak önemli bir hizmet sunuyor. Chainlink’in bu altyapısı birçok firma tarafından talep görüyor.

 

 LINK coin 2020 fiyatı

 

Aşağıdaki grafikte LINK coin 2020 yılı fiyatını görüyorsunuz.

chainlink Ünlü analist Benjamin Cowen'den ümitlendiren Chainlink tahmini!
Tradingview

 

Chainlink LINK coin 2020 yılına 1.731 dolar fiyatla girdi. Henüz Ocak ayının ilk haftası bitmeden yükseliş trendine gren coin ocak ortasında 2.754 dolara kadar ulaştı. LINK coin şubat ayının ilk haftasını 2886 dolar ile kapatı ve yükselişe geçti. Şubat ayının ikinci haftası bittiğinde LINK coin fiyatı 4.287 dolar olmuştu.

Mart ayının ilk bölümünde inişli çıkışlı bir grafikle bu seviyelerde kalan Chainlink LINK coin, 12 Mart’ta ani bir düşüşle günü 2 bin doların altında kapattı. Corona virüs sürecinden etkilenen coin bir süre bu fiyatlardan işlem görmeye devam etti.

LINK coin nisan ayı ortalarından temmuz başına kadar istikrarlı bir şekilde yükselerek 4.800 dolar seviyelerine kadar tırmandı. Temmuz’un ilk haftasının tamamlanmasıyla birlikte pump yapan coin 16 Ağustosta 19.850 dolar direncini aştı ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı.

Bu tarihten sonra kademeli olarak düşüşe geçen fiyatlar neticesinde eylül ayı sonunda LINK coin fiyatı 7.700 dolar seviyesine kadar geriledi.

LINK coin ekim ayı ve kasım ayının ilk haftasını tamamlandığımız şu günlerde istikrarlı yükselişini devam ettiriyor. LINK coin fiyatı şu anda 12.700 dolar seviyelerinde.

 İlgili: Cardano nedir, ADA coin nereden ve nasıl alınır?

 

 LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

Chainlink hakkında en iddialı tahminlerden birisi BlockFyre’nin kurucusu ve Moonrock Capital’in ortaklarından Simon Dedic’ten geldi. Dedic, Chainlink fiyatlarının 200.000 dolara kadar çıkabileceğini iddia ediyor.

Crypto-Rating’in 2023’te Chainlink’in 30.000 doları aşabileceğini ileri sürüyor. 2030 yılında ise Link coinin 200.000 doları geçeceğini iddia ediyor. Aşağıdaki grafikte Crypto-Rating’in Chainlink fiyatları hakkındaki öngörüsüne göz atabilirsiniz.

Chainlink/LINK coin fiyat tahmini 2020-2023-2030

 

 

Aşağıdaki sütun grafik ve tabloda ise DigitalCoin’in Chainlink tahminlerini görüyoruz.

 

 

 

chainlink lINK coin
Digitalcoin

 

İlgili: Bitcoin Cash nedir? BCH coin nasıl alınır, nasıl saklanır?

 

Kripto paralar yüksek spekülatif varlıklar sınıfında yer alıyor. Bu nedenle kripto paralara yatırımda bulunurken stop loss gibi kayıpları önleyen tedbirleri almakta yarar var.

 

LINK coin güncel fiyatı nedir?

$ 20.61

 

2021 LINK coin fiyat tahmini

DigitalCoin‘e göre LINK coin 2021 fiyatı 31.23 $

 

2022 LINK coin fiyat tahmini

DigitalCoin LINK coin 2022 fiyat tahmini, 38.96 $.
Coinpedia, LINK coin 2022 fiyat tahmini, 25$.

 

2023 LINK coin fiyat tahmini

DigitalCoin‘e göre LINK coin 2023 fiyatı 46,64 $.
Coinpedia, LINK coin 2023 fiyat tahmini, 30,71$.

 

2024 LINK coin fiyat tahmini

DigitalCoin‘e göre LINK coin 2024 fiyatı 52,27 $.
Coinpedia, LINK coin 2024 fiyat tahmini, 61,07$.

 

2025 LINK coin fiyat tahmini

DigitalCoin‘e göre LINK coin 2025 fiyatı 39,08 $.
Coinpedia, LINK coin 2025 fiyat tahmini, 121.78$.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

“koinmedya_biswap”