BTC : 83543 ₺ ETH : 2892 ₺ XRP : 1.905 ₺ LTC : 366 ₺ USDT : 7.617 ₺ XLM : 0.5926 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Cardano’dan başarılı hamle: ADA yerinde duramıyor

Cardano’dan başarılı hamle: ADA yerinde duramıyor

Cardano’dan başarılı hamle: ADA yerinde duramıyor
0

Cardano’dan başarılı hamleler gelmeye devam ediyor. Cardano (ADA) blok zincirinin arkasındaki şirket olan IOHK, blockchain teknolojisini geliştirmeye odaklanan açık kaynaklı bir topluluk olan Hyperledger’e katıldı.


Cardano’dan başarılı hamle

Yapılan açıklamaya göre şirket, bunun blockchain topluluğundaki diğer şirketlerle işbirliği yapmaya ve ayrıca Cardano’yu daha da geliştirmeye imkan tanıyacağına işaret etti. IOHK dışında, dün yedi şirket daha Hyperledger’a katıldı.

Cardano blok zincirinin arkasındaki şirket olan IOHK, kurumsal düzeyde blockchain teknolojisi oluşturmaya odaklanmış açık kaynaklı bir topluluk olan Hyperledger’a katıldığını duyurdu.

İlgili yazı için bakınız: Güncel Cardano (ADA) teknik analizi, ADA Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

koinmedya_brave

Şirket  bu konsorsiyumun bir parçası olmanın IOHK’nın blockchain topluluğundaki diğer şirketlerle ve kuruluşlarla işbirliği yapmasını sağlayacağını söyledi. Hyperledger’in diğer üyeleriyle birlikte çalışmak IOHK’ya ürün mimarisini artırma ve birlikte çalışabilirliğini daha da ileri götürme fırsatı verecek.

IOHK CTO’su Roman Pellerin yaptığı açılamada blockchain topluluğunun genel başarısının büyük ölçüde işbirliği yeteneğine bağlı olacağını söyledi ve şu görüşleri paylaştı:

“Bu felsefeyi paylaşan ve daha iyi bir endüstri ve daha açık, erişilebilir bir dünya yaratmak için blockchain’i kullanmaya çalışan bir organizasyonda yer almak harika.”

Hyperledger’ın 250’den fazla üyesi yeni iş ortaklıkları oluşturmak için birlikte çalışıyor

Hyperledger topluluğuna girerek IOHK bu topluluğun “olağanüstü bilgi ve uzmanlık zenginliği”nden faydalanabilecek. Pellerin, bunun şirketin yeni endüstriyel ve ticari işbirlikleri geliştirmesini sağlayacağını söyledi.

Hyperledger’in CEO’su Brian Behlendorf, IOHK’nın merkezsiz ağlara yönelik “güçlü vizyonunun” onu topluluk için büyük bir değer haline getirdiğini söyledi. Konsorsiyum yılbaşından beri yeni üyeler ekliyor ve yedi yeni üye bu hafta IOHK ile birlikte katılıyor.

IOHK dışında, Tokentrust AG tarafından Atomyze, Binarystar, DB Systel GmbH, IOVlabs ve Public Mint bu hafta Hyperledger’a katılırken Global Blockchain İş Konseyi ve InterWork Alliance bu ayın başlarında karılmıştı.

Behlendorf  “Yeni üyelerle birlikte yapımıza baktığımızda, Hyperledger topluluğunun blok zincirini tüm dünyada ve endüstrilerde etkili şekillerde kullanmakla ilgili olduğunu görüyoruz” açıklamasında bulunuyor.

Kaynak

Etiketler: