fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano ADA teknik analiz : ADA coin yükseliş modunda!

Cardano ADA teknik analiz : ADA coin yükseliş modunda!

Cardano ADA teknik analiz : ADA coin yükseliş modunda!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) fiyatı, uzun süren volatiliteli halinden sonra bir süredir yatay seyrediyor. Önümüzdeki süreçte ADA fiyatı ne olur? ADA coin teknik analizine bakalım.

Cardano ADA teknik analiz: ADA coin fiyatı ne olur?

Cardano ADA/USD paritesinde alıcılar piyasanın kontrolünü ele aldılar. ADA fiyatı yükselirken 4 Saat grafiğinde OBO formasyonu dikkat çekti.

Ancak yükseliş trendi uzun sürmedi ve ayıların baskısı önemli bir direnç seviyesi getirdi. Ancak alıcılar da karşı yanıt verdi ve 2.30 dolar seviyesinde önemli bir direnç oluştu. ADA coin 2.30 direnci kullanarak 2.38 dolar üzerine çıkmayı başardı.

Cardano ADA teknik analizi şu an içi pozitif görünüm sunuyor. 2.30 ve altında 2.25 dolar dirençleri ADA coinin önemli destek seviyeleri olacaktır.

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

Cardano ada teknik analiz
Kaynak. coin360

Günlük kripto para ısı haritasının gösterdiği gibi, çoğu dijital varlık kırmızıda. Ancak Bitcoin güne yeşille başladı. Bu durumun önümüzdeki süreçte altcoinlere de yansıması beklenebilir. Son 24 Saati kırmızıda geçiren Ethereum , Binance Coin yanında ADA coinde de yükseliş ivmeleri beklenebilir.

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

ADA/USD paritesi ne olur?

Cardano ADA teknik analizi 4 saat grafiğinde bir düzeltme işareti veriyor.

Cardano ada teknik analiz
ADA/USD 4 Saat grafik. Kaynak:TradingView

İlgiliCardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

Cardano, son zamanlarda önemli bir konsolidasyon gördü. ADA/USD, Alonzo yükseltmesi öncesi 3,05 dolara doğru hızlı bir yükselişin ardından 2,03 dolara kadar düşse de özellikle 2,25-2,72 dolar aralığında bir konsolidasyon aşaması yaşıyor.

Hafta başı, pazartesi günü, Cardano fiyatı geri çekilmeden önce birkaç kez 2,49 dolarlık desteği kırmaya çalıştı; ancak başaramadı. Bu durum satıcıların hala zinde olduğunu gösteriyor. Dün ise fiyat 2.40 dolara kadar tırmansa da tekrar 2.30 desteğine geri döndü.

Cardano, yukarı yönlü bir toparlanma gerçekleştirmeye ve 2,.40 dolarlık küçük direnci kırmaya çalıştı, ancak buani yükseliş yükseliş, 2.427 dolardan ağır bir ret ile karşılandı. Bollinger Bantlarının alt sınırına 2.380 dolardan kapanan orta kırmızı şamdanla sonuçlanıyor.

Özellikle Alonzo ile birlikte Cardano’da beklentiler de yükselmiş ve “ADA coin 5 dolar olur mu?” analizleri yapılmaya başlanmıştı. Bu son konsolidasyon bu açıdan alıcılarda biraz hayal kırıklığı yarattı.

4 Saat grafiğinde Bolinger bandlarının oldukça açık olduğu görülüyor. Bu durum pazarın volatiliteli olduğu anlamına gelir. ADA coin önümüzdeki 24 saatte 2.40 direncini aşabilir.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 2.33

Daha fazla Cardano ADA coin analiz, haber ve yorumları için tıklayınız

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.