BTC : 84263 ₺ ETH : 2713 ₺ XRP : 2.098 ₺ LTC : 416 ₺ USDT : 7.309 ₺ XLM : 0.7458 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Cardano Vakfı’ndan ADA kullanıcılarına önemli uyarı

Cardano Vakfı’ndan ADA kullanıcılarına önemli uyarı

Cardano Vakfı’ndan ADA kullanıcılarına önemli uyarı
0
huobi_koinmedya

Cardano Topluluğu’nu eğitmek amacıyla Cardano Vakfı, dolandırıcıların anımsatıcılar, şifreler gibi kişisel ve hassas bilgiler istediği konusunda kullanıcılara uyarılarda bulundu. Vakıf ayrıca, herhangi bir ADA bağışını organize etmediklerini de vurguladı.


Cardano Vakfı uyardı

Cardano Vakfı attığı tweette  “Sevgili CardanoTopluluğu, tanınmış topluluk üyelerinin (yetkililer ve elçiler dahil) ve resmi kanalların @telegram’da büyük ölçekte taklit edildiğine dair haberler alıyoruz. Lütfen bu dolandırıcılıklara kurban gitmeyin ve gördüğünüz sahte hesapları bildirin” ifadelerine yer veriliyor.

İlgili yazı için bakınız: Haftanın Önemli Cardano Haberleri: ADA’da gelişmeler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

Kripto uzmanı Sydney Ifergan konuyla alakalı olarak “Dolandırıcılar sadece Cardano (ADA) topluluğunu yağmalamaya değil, her yeri yağmalamaya çalışıyorlar” ifadelerini kullanıyor.

koinmedya_brave

Charles Hoskinson’un ifadeleri

Charles Hoskinson, Bitcoin’i bir başka büyük etkinlikte daha kutladı. Önümüzdeki aylarda bunun ekonomik düşüşünü görmemiz gerektiğini belirtti. Madenciler yeniden ayrılıyor ve piyasalar tepki veriyor. Bu hafta sonu piyasalar için oldukça çalkantılı oldu. Bitcoin tasfiye edildiğinde yaklaşık bir buçuk milyar dolar gördük ve fiyatı düşüren de buydu. Bunların her zaman olduğunu biliyoruz.

İlgili yazı için bakınız: Güncel Cardano teknik analiz, Cardano fiyat grafiği ve ADA/USD paritesi!

Hoskinson, gelecekle ilgili vaatte bulunmayı planlayan Cardano Etkisinden bahsetti. Topluluğa şu an sahip oldukları mükemmel bir diyaloğun olduğunu belirtti. Çok fazla fikir ve çok tutku söz konusu. Bunun sadece işleri nasıl gerçekleştirdiklerine bir örnek olduğunu belirten Hoskinson, “Size ne yapacağımızı söylüyoruz ve yapıyoruz. Biz, bir topluluk olarak faaliyet göstermeye hazırız. Bir topluluk olarak, tek olarak senkronizeyiz” ifadelerini kullanıyor.

Hoskinson, büyük bir topluluğun ne yaptığının bir örneği olarak proaktif bir şekilde nasıl çalıştıklarını belirtti. Topluluk, verdiğiniz taahhütlerden ve vaatlerden sizi sorumlu tutar. Bazen bunu yapmak istediğinizde hiçbir şey yapamayacaklarını anlıyorlar, ancak bunu bir noktada yapmanız gerektiğini hatırlatıyorlar. Bu nedenle, her gün bir şeyler yaptıklarını ifade etti.

koinmedya_brave

Charles kod kalitesinin çok yüksek olduğunu belirtti. “Kullanım kolaylığı, bunları dağıtma deneyimimiz olağanüstü” diyor.

Kaynak

Etiketler:
Total
0