BTC : 86687 ₺ ETH : 3176 ₺ XRP : 2.18 ₺ LTC : 421 ₺ USDT : 7.337 ₺ XLM : 0.7636 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance 1 ayda %230 yapan DeFi coinini listeledi

Binance 1 ayda %230 yapan DeFi coinini listeledi

Binance 1 ayda %230 yapan DeFi coinini listeledi
0
huobi_koinmedya

Binance 1 ay içinde %230 oranında artış gösteren DeFi coini Synthetix (SNX)’i listeledi. En popüler kripto para borsalarından birinde listelenmek, tokenin işlem hacminin artmasını ve yatırımcılar için daha erişilebilir olmasını sağlayacak.


Binance 1 ay içinde müthiş bir performans gösteren SNX’i listeledi

Synthetix (SNX), son 30 gün içinde çok iyi bir performans sergiledikten sonra, en büyük kripto para borsalarından birinde listelendi.

Bugün Binance 1 ay içinde müthiş bir performans gösteren, Ethereum tabanlı işlem platformu Synthetix Network’ün ana tokeni Synthetix’i (SNX) listelediğini duyurdu.

DeFi tokenlerinden biri olan SNX son 30 gün içinde %230‘dan fazla kazanım elde etti. En büyük ve en popüler kripto para borsalarından birinde listelenmek, tokenin işlem hacminin artmasına ve traderlar için daha erişilebilir olmasına yardımcı olacak.

koinmedya_brave

“Binance, Synthetix (SNX)’i  2020/07/09 tarihinde saat 12:00’de listeleyecek. Ve SNXBTC, SNXBNB, SNXBUSD ve SNXUSDT işlem paritelerini kullanıma açacak. Kullanıcılar artık işlemlere başlamak için SNX yatırabilir.”

Synthetix, kullanıcıların ERC-20 tokenleri, hisse senetleri, para birimleri, değerli metaller ve diğer varlıklar üzerinde bahis işlemleri yapmalarına izin veriyor. Sistem iki tür token kullanıyor: Synthetix Ağı’nın ana tokeni SNX ve “Synths” adı verilen sentetik varlıklar.

DeFi Pulse’e göre, 395 milyon doların üzerinde kilitli toplam USD değerine sahip Synthetix, Ethereum üzerindeki en büyük DeFi protokollerinden biridir.

koinmedya_brave

KoinMedya olarak daha önce de bahsettiğimiz gibi; DeFi tokenleri son zamanlarda büyük yükselişler kaydetti. Geçen ay 10 farklı DeFi coini Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi. Synthetix de bunlardan biriydi.

9 Haziran’dan bu yana, SNX’in fiyatı 0.9$’dan 3.10$‘a yükseldi. Bu da kriptonun, son 30 gün içinde yaklaşık %231’lik bir artış kaydettiğini gösteriyor. 

binance 1 Binance 1 ayda %230 yapan DeFi coinini listeledi

Geçen ay başlayan SNX rallisini büyük ölçüde, Coinbase tarafından listelenen 18 yeni token arasında yer alması tetikledi. Tabii ki bu listeleme de sebepsiz değildi. DeFi çılgınlığı devam ettiği sürece benzer yükselişlere şahit olacağız gibi görünüyor.

DeFi tokenleri hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak