1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Atari’yi özleyenler müjde! Atari Gündem:

Atari’yi özleyenler müjde! Atari Gündem:

Atari’yi özleyenler müjde! Atari Gündem:
0

80’li jenerasyonun vaz geçilmesi Atariler, Atari token ile tekrardan hayat buluyor. Atari şirketinden seksenlileri heyecanlandıran adım!


Atari token geliyor

Seksenli neslin özlemle hatırlayacaktır: Street Figther, Duck Hunt, Tetris, Goal, Tsubasa, Super Mario, Mortal Kombat, ve onlarca Atari oyunlarından birini mutlaka bu jenerasyon hatırlayacaktır. Atari o kadar hayatımıza girmişti ki her okul sokağında mutlaka bir Atari Salonu vardı. Bayram haçlıkları özenle Atari Salonları için biriktirilirdi. Zamanla Atari salonları yerini internet cafelere bıraktı.

Atari’yi özleyenler müjde! Atari Gündem:

Ünlü Atari şirketi oyun piyasasında kullanılmak üzere Atari tokenlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Söz konusu tokenlar oyun endüstrisinde, şans oyunlarında ve alışverişte kullanılacak.

koinmedya_brave

Lütfen Bkz: Ethereum alım-satım rehberi: Ethereum nasıl satın alınır? Ethereum yatırım ve Ethereum geleceği beklentileri

12 Haziran tarihinde yapılan duyuruya göre Atari şirketi, Atari tokenları için Unikrn ile anlaştı.

Atari’yi özleyenler müjde! Atari Gündem:

1972 yılında California merkezli kurulan şirket, teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak blockchain tabanlı oyunlar endüstrisine giriş yaptı. Atari daha önce başka bir blockchain şirketi olan Arkane ile anlaşma gerçekleştirdi.

Atari, video oyunları ile blockchain’i entegre etmeye çalışıyor. Ayrıca bu endüstriye özel kullanım alanı olan kripto paralar üretecek. Belki de bazı zorlu oyunları bitirenler ya da Atari oyunları turnuvalarında dereceye girenler ödüllerini Atari ve Pong gibi tokenlar üzerinden alacaklar.

Kaynak