BTC : 64202 ₺ ETH : 1503 ₺ XRP : 1.346 ₺ LTC : 302.5 ₺ USDT : 6.819 ₺ XLM : 0.461 ₺

Altcoinlerde bayram havası!

Altcoinlerde bayram havası!
0
huobi_koinmedya

Son 24 saatte düşük hacimli olanlar da dahil olmak üzere altcoinlerin neredeyse hepsi küçük çaplı bir ralliye kalkıştı. Altcoinlerde bayram havası estiren bu yemyeşil tablo bakalım yatırımcının yüzünü güldürmeye devam edecek mi?


Altcoinlerde bayram havası!

Kripto para listesindeki %20’lik bir dilime denk gelen küçük bir grubun çift haneli artış gördüğü son 24 saatte,  %80’lik dilim de kendine göre gözle görülür bir yükseliş gösterdi.

Projeler arasında en fazla performans gösteren kripto para Centrality (CNNZ) oldu. Ethereum ağı destekli merkezsiz uygulama tokeni CNNZ tam tamına %47’lik bir artış gösterdi. Bu yükselişin en büyük sebebi olarak önümüzdeki 4 gün içinde piyasaya çıkacak olan büyük projesi.

En fazla performans gösterenler listesinin 2.lik koltuğunda Siacoin (SC) oturuyor. Kraken borsasında listeleneceği haberinin ardından büyük bir sıçrama yaşayan Siacoin, fiyatında % 25’lik bir artış gösterdi. Ayrıca merkezsiz depolama platformu Siacoin,  veri depolama kapasitesini %20 arttırarak 600 TB’a yükseltti. Bu rakam tüm zamanların en yüksek veri depolama kapasitesi anlamına geliyor.

koinmedya_brave

Bitcoin 8650 dolara çıktı, yükseliş altcoinlere yaradı

Altcoinlerde bayram havası estiren bu festivalde kayda değer artış gösterenler sadece bu iki coin değil. Bunların dışında 2 önemli kripto projesi daha iyi bir artış sergiledi. 0x (ZRX) Chainlink (LINK) tokenlerinin ikisi de %18’lik bir kazanç elde ettiler.

Chainlink bir önceki günden devam eden momentumu devam ettirerek %12’lik artış gösterdi. 0x’in (ZRX), tahmin piyasası Augur’un yeni platformuna ekleneceği haberi ise ZRX fiyatındaki sıçramanın nedeni olarak gösterildi.

Bitcoin bugün önemli bir atılım gerçekleştirdi. Piyasa hakimiyeti %67 olan lider kripto paranın yükselişi tüm kripto paraları da etkiliyor. Bitcoin bundan sonra sakin seyrederse altcoinler gerçek yükselişini sergileyebilir. Kim bilir son bir haftadır dillendirilen altcoin baharı çok da uzak değildir, ne dersiniz?

koinmedya_brave

Hangisi önce olur: Bitcoin yeni zirve mi altcoin baharı mı? yazısı ilginizi çekebilir!

Kaynak

Etiketler: