1. Anasayfa
 2. Kripto Para Haberleri
 3. Alpha Finance Lab nedir? ALPHA coin nedir?

Alpha Finance Lab nedir? ALPHA coin nedir?

Alpha Finance Lab nedir? ALPHA coin nedir?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Alpha Finace Lab, birden fazla blockchain üzerinde çalışan, kaldıraçlı bir DeFi getiri platformudur. Platform farklı blockchainlerde bulunan ürünleri kullanmaya ve ALPHA coini bu blockchainlere transfer etmeye odaklanmıştır. Proje, Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum üzerinde hayata geçmiştir.

Alpha Finance Lab nedir?

Binance kısa süre önce Alpha Finance Lab ALPHA projesini lansmanını gerçekleştirdi. Lansmanda, hem ALPHA coin satışa sunulurken hem de Launchpool üzerinden bir çekiliş duyurusu yapıldı. Platform, Alpha Finance Labs’in proje lideri ve Band Protocol’de eski bir strateji başkanı olan Tascha Punyaneramitdee tarafından kuruldu.

ALPHA coin, Alpha Finance Lab platformunun yerel tokenidir. Token sahipleri ALPHA’yı stake ederek, ağ kullanım ücretinin bir kısmını elde edebilirler. Ayrıca Alpha likidite madenciliği ve yönetim tokeni olarak da kullanılır.

alpha finance lab nedir
Alpha Finance Lab

ALPHA coin nedir?

ALPHA coin, Alpha Finance Lab platformunun yerel tokenidir. Token sahipleri ALPHA’yı stake ederek, ağ kullanım ücretinin bir kısmını elde edebilirler. Ayrıca Alpha likidite madenciliği ve yönetim tokeni olarak da kullanılır.

Alpha Finance Lab projesinin ilk ürünü Alpha Lending‘tir. Alpha Lending, merkezsiz bir kredi protokolüdür. Kullanıcılar, protokolde desteklenen tokenleri sunarak kar elde edebilirler. Borç veren tarafından yatırılan tokenler, her bir tokenin likiditesini borçluya açık olan ortak bir fona toplayan akıllı bir sözleşmeye aktarılır. Borçlu tarafından ödenmesi gereken faiz, kredi likidite sağlayıcıları ile orantılı olarak dağıtılır.

Alpha Lending nedir?

Alpha Lending, merkezsiz bir kredi protokolüdür. Kullanıcılar, protokolde desteklenen tokenleri sunarak kar elde edebilirler.

Alpha Finance Lab nedir? Ayrıntılarına liste haline bakalım.

 • Token ismi: Alpha Finance Lab (ALPHA)
 • Hard cap Launchpad: 2.000.000 $
 • Toplam token miktarı: 1.000.000.000.000 ALPHA
 • Binance Launchpad: 100.000.000 ALPHA
 • Fiyat: 1 ALPHA= 0.11 dolar (güncel ALPHA fiyatı için sayfa sonundaki linki tıklayabilirsiniz)
 • Token satış formatı: lottery
 • Lottery ödülü: 200 $
 • Token yalnız BNB coin almak için kullanılabilir

Alpha Finance Lab Twitter hesabı, 95 binden fazla takipçiye sahip.

Alpha Finance Lab kuruluşunun üzerinden çok geçmeden, 8 Ekim’de ikinci kaldıraçlı getiri toplayıcı ürünü Alpha Homora lansmanını gerçekleştirmiştir. Alpha Homora, Uniswap üzerinde gerçekleşen bir getiri toplayıcı uygulamasıdır. Alpha Homora’da kullanıcıların kredi vermek için kullanabilecekleri havuzlar şunlardır:

 • WETH/WBTC
 • WETH/USDT
 • WETH/USDC
 • WETH/DAI

Bu likidite havuzları, Uniswap’taki mevcut teşvikli havuzlardır. Kullanıcılar bağlandıktan sonra, 3 katına kadar kaldıraç kullanabilir ve getirilerini tekrar yatırıma dönüştürebilirler.

Daha fazlası için Alpha Homora lansman sayfasına tıklayabilirsiniz.

Alpha Homora nedir?

Alpha Finance Lab protokolünün ikinci kaldıraçlı getiri ürünüdür. Yatırımcılar Alpha Homora ile Uniswap üzerinde kaldıraçlı kredi verebilir, getiri elde edebilir.

Kripto dünyasından en güncel haberler, analizler için tıklayınız

Güncel ALPHA coin fiyatı için tıklayınız

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: