Anasayfa İnceleme Samsung Galaxy S20 modelleri ultra güvenlikli kripto cüzdanlarıyla savaşa hazır!

Samsung Galaxy S20 modelleri ultra güvenlikli kripto cüzdanlarıyla savaşa hazır!

Samsung Galaxy S20 modelleri ultra güvenlikli kripto cüzdanlarıyla savaşa hazır!
0
koinmedya_googlenews

Samsung Galaxy S20 modelleri ultra güvenlikli kripto cüzdanlarıyla savaşa hazır! Güney Kore merkezli dünyanın en büyük teknoloji geliştiricilerinden biri olan Samsung, telefonlarını kripto cüzdanlarla güçlendirmeye devam ediyor!


Samsung Galaxy S20 modelleri ultra güvenlikli kripto cüzdanlarıyla savaşa hazır!

 

Güney Koreli dev teknoloji firması Samsung, blockchain teknolojisine karşı olan ilgisini hız kesmeden devam ediyor. Daha önceden Galaxy S10 modeliyle kullanıcılarına ceplerinde taşıyabilecekleri bir kripto para cüzdanı sahip olabilme hizmeti sunan Samsung, yeni çıkan Galaxy S20 modellerinde bu geleneği geliştirerek sürdürüyor.

koinmedya_brave

İlgili haber: Doğrulandı: Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı ile geldi

11 Şubat Salı akşamı Türkiye saatiyle 22.00’de San Francisco’da gerçekleşen Samsung Unpacked etkinliğinde, Samsung’un S20 serisi telefonları tanıtıldı. Youtube üzerinden de canlı yayınlanan etkinliğe olan ilgi devasaydı.

Samsung bu lansmanda S20, S20 + ve S20 Ultra dahil son çıkan telefonlarını görücüye çıkardı. Üstün kamera özellikleriyle öne çıkan modeller, bünyesinde kripto para sevenler içinde sürprizler barındırıyordu. Galaxy s10 modeliyle Samsung ekosistemine giren blockchain uygulamaları için özel anahtar depolama servisi Knox, güçlendirilmiş haliyle Galaxy S20 modellerinde de kendine yer buldu.

Samsung Galaxy S20 modelleri

Knox ultra güvenlik sistem nedir?

Knox, iOS ve BlackBerry işletim sistemlerine oranla daha çok güvenlik açığı bulundurmak ve dolayısıyla saldırılara karşı daha açık olmakla eleştirilen Android’in bu zaafını örtmek için Samsung tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Samsung Knox, özellikle kurumsal kullanım amaçlı düşünülmüş ve buna göre dizayn edilmiştir. Samsung Galaxy S10 modeli ile beraber ise kripto para sektörüyle entegre hale getirilmiş ve bireysel Samsung kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

KAYNAK

Etiketler:
X