pawnhub_koinmedya
Anasayfa Altcoin Altcoinler tarihindeki en şiddetli yükseliş dönemine giriyor olabilir

Altcoinler tarihindeki en şiddetli yükseliş dönemine giriyor olabilir

Altcoinler tarihindeki en şiddetli yükseliş dönemine giriyor olabilir
0
koinmedya_googlenews

Altcoinler tarihindeki en şiddetli yükseliş dönemine giriyor olabilir. 2020 yılının ilk 1.5 ayında altcoinlerde şimdilik yüzde 100’lük bir değer artışı yaşadı.


Altcoinler tarihindeki en şiddetli döneme giriyor

Bitcoin ve altcoinler 2020 yılına girdiğimiz 6 haftalık süreç içerisinde iyi bir performans yakaladı ve toplam piyasa değeri 190 milyar dolar seviyesinden 300 milyar doların üstüne tırmandı. Özellikle Ethereum ve Tezos son günlerde ciddi değer artışı gösterdi ve bu ikili yaklaşan parabolik bir yükselişin habercisi olabilir.

Lütfen Bkz: Dijital dolar tartışmaları tekrardan alevlendi

koinmedya_brave

Bitcoin ve altcoinlerin birlikte değer kazanması, piyasaya sıcak paranın girdiğini gösteriyor. Oysa önceki dönemde Bitcoin’deki değerlenmenin bir sebebi de altcoinlerden kaçan yatırımcıların Bitcoin’e kaymasıydı.

Kripto para analisti Financial Survivalism (@Sawcruhteez), Ethereum, Litecoin ve EOS fiyatlarındaki uzun dönemli değişimi veriyor. Üç kripto parada W formu dikkat çekiyor.

Financial Survivalism, Bulkowski tarafından geliştirilen The Measure Rule’dan hareketle altcoinlerde şiddetli bir fiyat artışının yaşanabileceğini ileri sürüyor.

altcoinler tarihindekiLütfen Bkz: Steemit Tron ağında ve Tron fiyatları yükselmeye devam ediyor

2020 yılına gireli yaklaşık 1.5 ay süre geçti ve bu sure içerisinde altcoinlerin toplam piyasa değeri 60 milyar dolardan 120 milyar dolara çıkarak yüzde 100 değer kazandı. Bazı altcoinlerde bu oran daha yüksek.

Kaynak

X