Anasayfa Altcoin Samsung artık Tron uygulamalarını destekliyor

Samsung artık Tron uygulamalarını destekliyor

Samsung artık Tron uygulamalarını destekliyor
0
koinmedya_googlenews

Tron için Ekim ayı çok verimli geçiyor. Ekim ayında birçok açılıma imza atan Tron yatırımcıları, Samsung elektronik devinden de güzel bir haber aldı.


Samsung Tron Dapps’lerini ve cüzdanını destekliyor

Ekim ayı içerisinde Tron açılım üzerine açılım gerçekleştiriyor ve çeşitli platformlarla ortaklık kuruyor. Bu açılımlarından en kapsamlı olanı Tron’un stake işine girmesi oldu. Bu sayede Tron yatırımcıları ellerindeki Tron tokenlarını stake ederek pasif gelir elde edebiliyor ve Tron varlıklarını uzun vadede tutuyorlar. Bu konuda Tron’a en büyük destek ise Binance Borsasından geldi. Binance Borsası 12 milyar adet Tron token’ını stake ettiğini duyurdu.

Tron için Ekim ayında gerçekleşen diğer açılım ise Opera tarayıcısının Tron destekli uygulamaları ve Tron cüzdanını desteklemesi oldu. Bu sayede Tron, Opera’nın milyonlarca kullanıcısına ulaşılabilir hale geldi.

Lütfen Bkz: Opera tarayıcısından Bitcoin ve Tron için güzel gelişme

Tron’un istikrarlı coin adımı ile de bu yıl içerisinde göz doldurdu. Tron tabanlı istikralı koin TRC-20 USDT Poloniex ve Huobi Borsaları tarafından talep görüyor. Borsaların bu ilgisinde Justin Sun’un şahsi iletişimleri de etkili oldu. Bu sayede Tron tabanlı istikrarlı coin’in Tether içerisindeki payı yüzde 10’u geçti.

Lütfen Bkz: Justin Sun Poliniex Borsası ile ilgili açıklamalarda bulundu

Yukarıdaki açılımlara ise bugün yeni birisi daha eklendi. Samsung’un Keystore’u Bitcoin ve Ethereum’dan sonra Tron ile de uyumlu hale geldi. Bu açılım sayesinde Tron cüzdanı ve Dapps uygulamaları milyonlarca Samsung cep telefonu kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.

Samsung kullanıcıları kendi aralarında artık Tron gönderebilecek ve Tron alabilecek. Ayrıca çeşitli platformlarda Tron’ları ile harcamada bulunabilecekler. Tüm bu açılımlar sayesinde Tron, Ekim ayı içerisinde değerini yüzde 50’den fazla arttırdı. Nihayetinde Tron, tekrardan CoinMarketCap sıralamasında Top 10’a girdi.

Tron yazının kaleme alındığı saatte 2,12 cent’ten işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte Tron fiyatlarında Ağustos ayından beri günlük değişimi görüyoruz.

Samsung Tron Samsung artık Tron uygulamalarını destekliyor

Kaynak

X