Anasayfa Bitcoin Bitcoin 2019’da yeni zirveler görebilecek mi?
koinmedya_brave

Bitcoin 2019’da yeni zirveler görebilecek mi?

Bitcoin 2019’da yeni zirveler görebilecek mi?
0

Bitcoin 2019’da yeni AHT’ler görebilecek mi? Blockchain uzmanı Natasha Bansgopsul, kendisinin Bitcoin fiyat öngörüsünü paylaştı.


Bitcoin 2019’da yeni zirvelere ulaşabilir mi?

Son zamanlarda Bitcoin fiyatıyla ilgili kısa dönemde bir çok iniş ve çıkışlara rastlıyoruz. Global finans sektörüne blockchain çözümleri üreten şirket Konstellation kurucu ortağı Bangsgopsul, 2019 yıl sonu Bitcoin fiyat tahmimini paylaştı.

BTC 2019’da bir çok olaya gebe. Medyaya verdiği mülakatta 2019 yılının başta Bitcoin olmak üzere kripto paralar için son derece ilginç bir yıl olacağını belirtti. Özellikle Bitcoin’e olmak üzere, bir çok faktörün kripto paralara daha fazla dikkat çekeceğini ifade etti. Siyasi karışıklıklar, ticaret savaşları ve diğer coğrafi gerilimler Bitcoin’i altına eşdeğer yatırım aracı haline getirecek.

Yatırım portföyü açısından, Bitcoin gelecekte alternatif bir hedge olmaya devam edecek. Bitcoin fiyatı, ticaret savaşları ve uluslararası karışıklık sırasında  roller-coaster tarzı fiyat hareketlerini test etmeye devam edebilir.

Dünyanın büyük kurumsal şirketleri Bitcoin’e gittikçe daha fazla önem vermeye başladı. Özellikle Bitcoin’in ardındaki teknoloji tüm ekosistem için ciddi bir değer oluşturuyor. Walmart ve Facebook gibi büyük şirketlerin blockchain adaptasyonu kripto paralara büyük dikkat çekiyor. Son zamanlarda Çin de kendi kripto parasını hazırladığını duyurdu.
KoinMedya siz değerli okuyucularımıza bu haberi duyurmuştuk: Çin ulusal kripto parasının hazır olduğunu duyurdu

Bu duyuruyla Çin, kripto piyasasını salladı. Dünya devleri teker teker bu sektöre adım atmaya başladı. Bu yüzden Bitcoin fiyatıyla ilgili iyimser olmak gerekiyor. Dünyanın 5/1’ini oluşturan bir ülkenin kripto paraya ilgi duyması fiyatlarını ne derecede etkiler?

Bu ve buna benzer faktörlerden dolayı Natasha Bansgopsul, Bitcoin fiyatı ile ilgili son derece ümitli olduğunu ve yakın bir gelecekte inanılmaz bir seviyelere çıkabileceğinden bahsediyor. Uzman net bir rakam vermekten kaçındı ama BTC 2019’da yeni AHT ile yıl bitmeden karşılaşabileceğimizi söyledi.

kaynak

koinmedya_brave
X