Home Kripto para Haber LG kendi Bitcoin cüzdanını çıkarabilir

LG kendi Bitcoin cüzdanını çıkarabilir

LG kendi Bitcoin cüzdanını çıkarabilir

0
“sportsbet”

LG kendi Bitcoin cüzdanını çıkarabilir. Kripto sektörüne adım atan HTC ve Samsung’dan sonra bir diğer teknoloji devi LG’de, kripto paralarda ilgilendiğinin sinyallerini vermeye başladı.


LG kendi Bitcoin cüzdanını çıkarabilir – ThinQ Wallet

 

Teknoloji devleri bir bir blockchain sektörüne giriş yapıyor. Hatırlarsanız sektöre ilk giren telefon üreticisi, Exodus modeliyle HTC olmuştu.

İlgili haber: HTC Exodus: ”Dünyanın İlk Blockchain Telefonu”

HTC’nin ardından bir diğer teknoloji devi olan Samsung, yeni çıkarttığı telefonlara kripto para cüzdanı eklentisi koydu.

İlgili haber: Doğrulandı: Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı ile geldi

Şimdi ise Güney Kore’nin bir diğer büyük teknoloji şirket olan LG’nin, kendine has ayrı bir kripto para cüzdanı çıkartacağını söylentileri etrafta dolanmaya başladı. LG, geçtiğimiz günlerde ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne yaptığı başvuruda, ThinQ Wallet isminin patentini aldı. ThinQ Wallet’in kullanım amacı ise, işlem yetkilendirme ve uzlaştırma işlemleri, mali ve parasal işlerle ilgili bilgi sağlama, finansman hizmetleri, aracı olarak para ödemesi ve alınması ve siber para konularını içeriyor.

LG’nin böyle bir patent başvurusunda bulunması, haliyle LG’nin kripto paralara ilgi duyduğu ve rakiplerinin gerisinde kalmak istemediği şeklinde yorumlanıyor. Bütün durumlar için geçerli olmasa da atalarımızın söylediği ve çoğunlukla gerçek olan, ateş olmayan yerden duman çıkmaz sözü, LG’nin bu pozisyonuna cuk oturuyor. Yani yakın bir zamanda LG’yi de kripto para semalarında görebiliriz.

Sağlıcakla kalın. Çünkü para çok şeydir ama sağlık her şeydir 😊

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0