Home Altcoin Stabil coin savaşları – Binance stabil coini Tether’in yerini alabilir mi?
koinmedya_brave

Stabil coin savaşları – Binance stabil coini Tether’in yerini alabilir mi?

Stabil coin savaşları – Binance stabil coini Tether’in yerini alabilir mi?

0
“sportsbet”

Stabil coin savaşları tam gaz devam ediyor. Binance stabil coini Tether’in ilk ciddi rakibi olacak gibi görünüyor. Tether bu sefer zorlu bir rakiple karşı karşıya.


Binance Stabil Coini Tether’in Koltuğunu Sarsabilir Mi?

Tether uzun süredir sektörün başat stabil coini olarak vazife görüyor. Ancak üzerindeki kara bulutlar bir türlü dağılmak bilmedi. Neredeyse her 6 ayda bir krize yol açan Tether’in sabit bir değere oturtulamaması sorunsalı sektörü yeni arayışlara itti.

Piyasaya ardı ardına stabil coinler sürüldü. Ancak bunların hiçbiri Tether’in yerini dolduramadı. Yatırımcılar bir yandan Tether’e kızarken diğer yandan tabiri caizse bağımlı gibi Tether paritelerini kullanmaya devam etti. Bu yüzden sektördeki Tether kullanım oranı gücünü korumaya devam etti.

bittrt_koinmedya

Binance 2019 yılına fırtına gibi girdi. Launchpad projeleri ile büyük saygınlık kazanan Binance yılın ikinci çeyreğinde yeni açılımlara yelken açtı. Kaldıraçlı işlemler opsiyonu ve borsanın kendi stabil coinini çıkaracak olması bu açılımların başında geliyor.

Binance geçenlerde yaptığı duyuru ile değeri İngiliz Sterlinine (GBP) sabitlenmiş stabil coin çıkaracağını duyurdu. İsmi ise ise BGBP olacak kripto paranın yaygın bir şekilde kullanılması bekleniyor. Binance’ın gelecekte USD ve EUR’a eşdeğer kripto paralar da çıkaracağı belirtiliyor.

 

Binance’ın çıkaracağı stabil coinler Tether’in tacını elinden alabilir mi? Tether yaşadığı tüm sorunlara rağmen piyasaya önderlik etmeye devam ediyor. Binance’ın çıkaracağı stabil coinler etkin bir şekilde kullanılırsa Tether’in liderliğini elinden alabilir. Çünkü Binance Dünya üzerinde en çok işlem yapılan platformlardan biri olmanın yanı sıra pozitif momentumunu devam ettirebilen nadir kripto para borsalarından.

Binance hakkında daha fazlası için  Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0