Home Altcoin Litecoin durdurulamıyor – 140 dolara kadar yükseldi
koinmedya_brave

Litecoin durdurulamıyor – 140 dolara kadar yükseldi

Litecoin durdurulamıyor – 140 dolara kadar yükseldi

0
“sportsbet”

Litecoin durdurulamıyor; kripto para piyasasında genel olarak yatay hareketler görülürken, Litecoin bir kez daha liderliğe yürüyor. 2019’un en yüksek fiyat rekorunu kırarak 140 dolara kadar yükseldi. Yükseliş devam eder mi?

Neden Litecoin durdurulamıyor?

Yazımız yayına hazırlanırken %8 oranında değer kazanarak 140 dolara yükselen Litecoin durdurulamıyor. Piyasa kapitilizasyonunda 4.sırada yer alan Litecoin (LTC), 2019’un en yüksek fiyat rekorunu kırarak 140 dolara kadar yükseldi.

(bknz:Kısa vadede dikkat edilmesi gereken 3 altcoin: Litecoin Binance Coin ve LEO)

2019 rekorunun yanı sıra Litecoin bugün, 2018 Mayıs ayından bu yana görmediği bir fiyat seviyesine ulaşmış oldu. 10 Haziran’da 115 dolardan işlem gören Litecoin, piyasada genel olarak düşüşler görülürken, gün içinde %7’nın üzerinde etkileyici bir artış kaydetti.

bittrt_koinmedya

2 gündür yükseliş trendini koruyan Litecoin durdurulamıyor; yazının yayına hazırlandığı sırada %7,81 oranında değer kazanan LTC, 138,72 dolardan işlem görüyor. (bknz: Litecoin 171 dolar direncini kırdığında FOMO başlayabilir)

Litecoin durdurulamıyor - 138 dolara kadar yükseldi

Haziran sonuna kadar Litecoin için 160 $ ​​mümkün mü?

Dünyanın bir numaralı kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), 8.000 $ seviyesinin üzerinde kalma mücadelesi verirken, Bitcoin’in gümüşü olarak tabir edilen LTC, kripto topluluğunu etkilemeye devam ediyor.

(bknz: Haziran sonuna kadar Litecoin 160 doları görebilir)

Birkaç gün önce ünlü kripto para analisti Peter Brandt, teknik göstergelerin Litecoin için olumlu sinyaller verdiğini ve Litecoin almanın tam zamanı olduğunu söylemişti. (ilgili haber: Peter Brandt: Şimdi Litecoin ve Ripple almanın tam zamanı)

Ünlü analist ayrıca, LTC / BTC paritesinde büyük bir alım sinyalinin gerçekleştiğini ve önümüzdeki günlerde LTC’nin BTC karşısında da değer kazanmaya başlayacağını öngördüğünü belirtmişti.

Ancak Chepicap analistlerinden biri olan Lourens Pepler dün, etkileyici bir performans sergilemesine rağmen, Litecoin’in bir geri çekilmeye hazırlandığını ve kısa süre içerisinde Litcoin için büyük bir düzeltme başlayabileceğini ifade ediyor.

Lourens’a göre, 4 saatlik grafik LTC’nin düşüş eğilimine yaklaştığını gösteriyor; bu da alım baskısı biter bitmez, LTC’nin 100 $ destek hattına düşebileceğini gösteriyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Tayland’ın en büyük bankasından Ripple kullanımı hakkında çelişkili ifadeler

Tuur Demeester: Bitcoin vahşi bir düzeltme yapmalı

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0