1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin Binance Harmony Launchpad satış tarihi belli oldu

Binance Harmony Launchpad satış tarihi belli oldu

Binance Harmony Launchpad satış tarihi belli oldu
0

Binance Harmony Launchpad satış tarihi 28 Mayıs olarak açıklandı. Binance resmi hesabından yapılan duyuruda satış detaylarına yer verdi.


Binance Harmony Launchpad Satış 28 Mayıs’ta

Binance 5. Launchpad token satışı için Harmony projesini seçmişti. Satış ise 28 Mayıs Türkiye saati ile 09:00’da gerçekleştirilecek.

Harmony blockchain sistematiğinin kalbini oluşturan P2P etkileşim hızını artıran ve daha güvenli hale getiren çözümleri ile öne çıkıyor. 12 kişilik ekibin 7 tanesi Google, Facebook ve Amazon gibi saygın kurumlarda çalışmış.

Binance CEO’su proje hakkında şu bilgileri vermişti:

“Ölçeklendirme, bir sektör olarak mümkün olan en etkili şekilde çözmeyi hedeflememiz gereken temel sorunlardan biri. Harmony projesinin arkasındaki iddialı ekip, bu sorunları çözmek için paralel işlem ve sharding sistematiğini ön plana çıkarıyor.Ekibin, milyarlarca insanın kullanımına açılacak olak blockchain teknolojilerine bambaşka bir yaklaşım getirdiği çok açık.”

Binance daha önce gerçekleştirdiği başarılı Launchpad etkinlikleri ile göz doldurmuştu. Mayıs ayı sonlarına doğru yapılacak Harmony Launchpad etkinliğinin öncekilerde olduğu gibi yüksek talep alması bekleniyor.

Binance resmi açıklaması için Tıklayın

Binance hakkında daha fazlası için Tıklayın

koinmedya_brave
0
0
0
X