Home Bitcoin Bitcoin boğa koşusu devam ediyor mu yoksa sona mı erdi?

Bitcoin boğa koşusu devam ediyor mu yoksa sona mı erdi?

Bitcoin boğa koşusu devam ediyor mu yoksa sona mı erdi?

0

Nisan ayı, kripto piyasası için yükseliş dalgasının hakim olduğu bir ay olarak geçiyor. Bitcoin ve çoğu kripto paralar kafalarını yukarıya kaldırdı ama geçtiğimiz günlerde yükseliş sekteye uğradı. Acaba, Bitcoin boğa koşusu devam ediyor mu yoksa sona mı erdi?


Bitcoin boğa koşusu devam ediyor mu?

Bitcoin‘in 5,000 dolara çıkması bir çok analiste ve yatırımcıya varlığın geleceği ile ilgili tahmin yürütmesine vesile oldu. BTC’nin yükselmesiyle birlikte altcoinler de yükselişe eşlik etti.

Tüm bunlara rağmen, geçen hafta kripto piyasasında karışık sinyaller belirdi. Ancak bugün haftanın ilk iş günü olması dolayısıyla haftaya iyi başladılar. Bitcoin haftaya 5,183 dolar ile başladı, ki bu seviye direnç seviyesi olan 5,200 dolara oldukça yakınında. Bitcoin’in dışında, Ethereum haftaya %3 artış ile başladı ve haberin yazıldığı an itibariyle 170 dolar sınırına yakınlarında işlem görüyor.

bkz:Block.One CEO’su: Bitcoin en büyük değer deposudur

Ancak kripto paraların fiyatına tam olarak neyin etki ettiği belirlenmiş değil, fakat kripto paraların değerlerindeki artış dikkat verici. Bitcoin tüm altcoinleri yukarıya taşıyor.

bkz:Winklevoss Kardeşlere göre bu sefer gelen Bitcoin dalgası daha büyük

Buna ilaveten, BTC yükselmeye çabalarken, kripto piyasasındaki bazı kişiler Bitcoin’in yakın gelecekte tekrar dip seviyeyi test edeceğini durmaksızın tekrarlıyorlar. Kimin haklı çıkacağını zaman gösterecek.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial