Home Altcoin Kripto para piyasası düşebilir: Bitcoin Cash, Litecoin, LTC, EOS, XLM destek noktaları

Kripto para piyasası düşebilir: Bitcoin Cash, Litecoin, LTC, EOS, XLM destek noktaları

Kripto para piyasası düşebilir: Bitcoin Cash, Litecoin, LTC, EOS, XLM destek noktaları

0

Uzmanlar, Bitcoin ve kripto para piyasası düşebilir uyarısında bulundu. Yatırımcılara Bitcoin Cash Litecoin LTC EOS XLM destek noktaları konusunda kısaca bilgi vermek istiyorum.

 

Bitcoin Cash Litecoin LTC EOS XLM destek noktaları

Kripto para piyasası  şu anda 158 milyar dolarlık destek noktasının üzerinde bulunuyor. Litecoin (LTC) fiyatı 80 dolar desteğinin altına düştü. Ancak 75 dolar civarında bir destek bulabilir. Bitcoin  Cash fiyatı 280 ve 285 dirençleri ile karşı karşıya, EOS fiyatı 5,20 dolar destek noktası üzerinde konsolide oluyor. Stellar (XLM) fiyatı yavaş yavaş 0.1100 $ destek alanına doğru geriliyor. Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum (ETH) kilit destek noktalarını koruduğu sürece bir sorun yok. Dolayısıyla, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash , EOS, TRON , Stellar,  tekrar toparlanabilir, kayıplarını azaltabilir.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Bitcoin Cash fiyatı,  300 dolarlık destek alanının altında ve hızlı bir düzeltme eğilimine girdi. BCH 280 ve 285 dolar  destek alanının da altında 277 dolardan işlem görüyor. BCH, 260 doları test etti ve sonra tekrar toparlandı. Daha önceki destek noktaları olan bu değerler, şu anda yeni direnç noktalarını oluşturuyor. Ancak 270 ve 260 dolar ana destek noktalarını oluşturuyor.

Litecoin (LTC), EOS ve Stellar (XLM) Fiyat Analizi

Litecoin, 82  ve 80 dolarlık destek seviyelerinin altına düştü. LTC, 75  dolar destek alanına yakın işlem görüyor. Yeni bir yukarı yükseliş trendinin  başlaması için 82 ve 85 dolarlık direnç noktalarını aşması gerekecek. Düşüş trendi devam ederse 70 dolara kadar geri çekilme yaşanabilir.

EOS fiyatı, 5.50 dolarlık destek noktasını kaybetti. Fiyat,5 dolarlık destek seviyesine doğru sert bir şekilde geriledi. Daha sonra toparlandı ve şu anda 5,20 $ destek seviyesinin üzerinde konsolide oluyor. Ancak, 5.35 ve 5.40 dolar seviyelerinde direnç var. Fiyat 5,20 doların üstünde kalmaması durumunda 5  dolarda destek görebilir.

Stellar fiyatı, kısa vadeli düşüş bölgesinde ve 0.1200 dolarlık destek seviyesinin altına düştü. XLM fiyatı şu an 0.1150 dolar altında işlem görüyor ve 0.1100 $ destek alanına doğru düşmeye devam edecek gibi görünüyor.

Toplam kripto para piyasası değeri saatlik grafiğe bakıldığında, 180.0B $ direnç alanından keskin bir düşüş yaşadı. Piyasa değeri 170 milyar  dolar destek alanını kırdı ve 158 milyar dolarlık destek alanını test etti. Aynı grafikte 160 milyar dolar seviyesinden destek alıp yükseliş eğiliminde. Bu nedenle, piyasa değeri 160- 158 milyar dolar destek seviyelerinin üzerinde olduğu sürece, çıkış olasılığı yüksek. Aksi takdirde, önümüzdeki grafikte olduğu gibi Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple, XLM, BCH, BNB, TRX ve diğer Altcoinler şimdikinden daha derin kayıplar yaşayabilir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial