Home Altcoin Dünya genelinde 550,000 otelde TRX ödemesi artık geçerli

Dünya genelinde 550,000 otelde TRX ödemesi artık geçerli

Dünya genelinde 550,000 otelde TRX ödemesi artık geçerli

0

Artık dünya genelinde 550,000 otelde TRX ödemesi yapabilirsiniz. Bu kuşkusuz Tron açısından kitlesel benimsenmesi için kritik bir öneme sahip.


Dünya genelinde 550,000 otelde TRX ödemesi artık mümkün

Today’s Gazette‘den alınan bilgiye göre, seyahat platformu Travala.com resmi olarak Tron token (TRX)’i otel rezervasyonları için eklediğini duyurdu. Bu gelişme TRX sahiplerine dünya genelinde 550,000 otelde TRX ile konaklama yapma imkanı tanıyacak.

bkz:Tron 2019 ilk çeyreğinde en hızlı büyüyen dApps ekosistemi oldu

Travala 2017’de kuruldu ve özellikle kripto para kabulu ile gündem olmayı başardı. Kabul ettiği kripto paraların arasında: Bitcoin, Ethereum, XRP de var. Tron’un bu platforma eklenmesi, TRX tokenin dah geniş bir kitleye ulaşması açısından bir fırsat.

bkz: Artık Tron Fransa’da 3000’den fazla lokasyonda

Ayrıca, eğer kullanıcılar TRX tokenini tercih etmeleri durumunda %15 iskonto uygulanacak. Travala’dan yapılan açıklama şöyle:

“Dünya genelinde 550.000’den otelde konaklamak ve de %15 ekstra indirim almak için TRX tokenini kullanabilirsiniz http://Travala.com 

Travala dünya genelinde 210 ülkede faliyet gösteriyor. Bir katılımcı platformun imkanlarından yararlanmak isterse inanılmaz derecede seyahat tercihleri mevcut.

bkz:Tron 2 katmanlı çözüme geçiyor: Sun Network

Göründüğü üzere, online platformlar kripto paraların toplumsal benimsenmesi adına öncülük ediyor. Kısa bir zaman içerisinde kriptolar online platformlardaki başarısını geleneksel pazarlarda da sergiyecektir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial