Home Bitcoin Bitcoin Haber Çakma Satoshi Craig Wright kripto ve Twitter topluluğunu tehdit etti

Çakma Satoshi Craig Wright kripto ve Twitter topluluğunu tehdit etti

Çakma Satoshi Craig Wright kripto ve Twitter topluluğunu tehdit etti

0

Çakma Satoshi Craig Wright tehditlerine kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez Craig Wright, kripto ve Twitter topluluğunu tehdit etti.


Craig Wright, kripto ve Twitter topluluğunu tehdit etmeye devam ediyor

İlk davanın tarihi bile belli oldu. Dava konusu ise oldukça garip. Craig Wright, hakkında kim ‘çakma Satoshi’ konuşuyorsa ona dava açıyor. İki yıldır KoinMedya takipçilerine kripto piyasası ile ilgili günlük haberleri aktarıyorum. Bir kez bile bu adam ile ilgili güzel bir şeye rastlamadım. Böyle enteresan sevimsiz bir adam..

koinmedya_brave

bkz: Ripple topluluğu Craig’in sözleri karşısında çılgına döndü!

İşin özeti şöyle: Craig Wright, kendisinin asıl Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etmesine rağmen henüz ortaya bir delil koyamadı. Bunun karşısında Craig Wright, kripto topluluğu arasında ‘fake Satoshi’ yani ‘çakma satoshi’ olarak anılmaya başlandı. Bir iddia ile ortaya çıkıyorsan kanıtlamalısın, bunu yapamıyorsan sonuçlarına katlanırsın.. O gündür bugündür kendisine çakma satoshi lakabı takıldı..

bkz: Craig Wright kripto para ekosistemini yok etmek için kullanılan bir hükümet piyonu mu?

Bu durum karşısında çok içerlemiş olmalı ki artık harekete geçmiş. Kendini Satoshi Nakamoto olarak iddia eden bu şahıs, uzun zamandır ‘fake Satoshi’ olarak kendine lakap koyanları mahkemeye vermek ile tehdit ediyordu. Tehditleri eyleme dönüştü ve Çakma Satoshi’nin avukatlarından Peter McCormack adlı Twitter kullanıcısına ilk dava açıldı.

-Craig Wright’tan bir mektup aldım. İnsanlara şu gönderdikleri türden, işte şimdi hepsini görebilirsiniz

-Tüm taleplerini reddediyorum

bkz: Craig Wright, Roger Ver’e: 2 yılda Bitcoin Cash’in fiyatını sıfırlayacağım!!!”

Peter’in açıklamasında durum karısında zerre korkmadığını anlıyoruz. McCormack, Bitcoin’in kurucu iddia eden bu şahsın tamamen dolandırıcı ve sahtekar olduğunu düşünüyor. Bu konuda mahkemeye gitmeye dünden razı olduğunu belirtiyor.

McCormack sözlerini şöyle tamamlıyor:

-Bunu yapıyorum çünkü doğru şeyi yaptığımı düşünüyorum. Daha önceden herşeyimi kaybettim ve eğer bir kez daha kaybedersem çok sorun değil. Bitcoin SV, sahtekarlar tarafından işletilen sahte Bitcoin’dir.

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial