Home Altcoin Ripple Bitcoin paritesinde kritik destek hattı da kırıldı

Ripple Bitcoin paritesinde kritik destek hattı da kırıldı

Ripple Bitcoin paritesinde kritik destek hattı da kırıldı

0

Ripple Bitcoin paritesinde kritik destek hattı maalesef kırıldı. Hem de XRP/BTC paritesinde fiyat haftalardır aşırı satım bölgesinde olmasına rağmen..


Ripple Bitcoin paritesinde işler iyi değil

Ripple Bitcoin paritesinde kritik destek hattı maalesef kırıldı. Hem de XRP/BTC paritesinde fiyat haftalardır aşırı satım bölgesinde olmasına rağmen

koinmedya_brave

Şüphesiz bu gelişme pple cephesi açısından alarm verici düzeyde. Her ne kadar aşırı satım bölgesinde olmasına rağmen XRP fiyatında BTC paritesi karşısında bir sonraki destek seviyesine kadar çekilebilir.

bkz: Google Trends: Ripple’a olan ilgi Ethereum’un 2 katı!

Fiyat şu an haftalık grafikte Bollinger bantlarının altına düşmüş durumda. Fiyat destek çizgisinin altında işlem görüyor. Eğer fiyat haftayı bu destek çizgisinin altında kapatırsa, destek çizgisi bu durumda direnç çizgisine dönüşecek ve XRP fiyatının üstesinden gelmesi gereken bir engel daha çıkacak.

bkz: Forbes: Coinbase Card sayesinde Bitcoin Ripple ve Ethereum ile harcama yapılabilecek

XRP/BTC paritesinde 50 günlük hareketli ortalamanın direnciyle karşılaştı ve başarısız oldu. Paritenin düşüşünü sürdürmesi bekleniyor.

bkz: Boğa koşusu öncesi Bitcoin, Ethereum ve Ripple fiyatında son düzeltme mi yaşanıyor?

50 günlük hareketli ortalamanın altında kaldığı sürece, fiyatın önceki destek çizgisinin üstüne çıkması olası görünmüyor. Eğer fiyat destek çizgisinin altında haftayı kapatırsa, fiyatın daha da düşeceğini görebiliriz.

bkz: Ripple XRP Uquid ile kitlesel benimsenme yolunda yeni bir adım daha attı

Haftalık işlem hacmi dik bir düşüş gösteriyor ve XRP’ye olan ilginin söndüğünü görüyoruz. Ancak Ripple fiyatı muhteşem geri dönüşleriyle meşhurdur. Önümüzdeki günler XRP fiyatı için neler getirecek.

kaynak

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial