Home Altcoin Fırsat: ZEC/BTC paritesi ‘SATIN AL’ sinyali veriyor

Fırsat: ZEC/BTC paritesi ‘SATIN AL’ sinyali veriyor

Fırsat: ZEC/BTC paritesi ‘SATIN AL’ sinyali veriyor

0

Zcash uzun süredir düşüş sürecinin nihayetine ulaşmış görünüyor. 1 günlük ZEC/BTC paritesi düşüşün bittiğini yükselişin başladığını gösteriyor.


ZEC/BTC paritesi yükseliyor

Zcash gizlilik odaklı başarılı para birimlerinden biridir. Haberin yazıldığı an itibariyle  toplam 357 milyon dolar piyasa hacmi, 131 milyon dolar günlük işlem hacmi, 57.4 dolar değeriyle en büyük 22. kripto para olarak işlem görüyor.

Son 24 saatte %2 artış yaşamaktadır.

koinmedya_brave

Grafiğe bakınca, Zcash’in açıkca düşüş trendinin sonuna geldiğini ve yükseliş trendine başlamak üzere olduğunu görüyoruz. Fiyat 50 günlük hareketli ortalamayı kendine destek ederek yükselmeye başladı. 200 günlük hareketli ortalama 16.886 satoshi’den geçiyor. MACD indikatörü 1 günlük grafikte negatif alan çıktığı ve pozitif bölgeye adım attığını görüyoruz. RSI indikatörü varlığın talebinin arttığını gösteriyor.

Bakınız: 2019 sonuna Zcash’in 500 dolardan işlem görmesi bekleniyor

Parite yükselen bayrak formasyonu oluşturuyor. Bayrak formasyonu kısa vadeli görünümde oluşan ve trendin devamı anlamına gelen grafik oluşumudur. Bir konuyu açıklamada yarar var. Bayrak formasyonu kesinlikle geri dönüş formasyonu değildir. Bu formasyon, işlerin ZEC token lehine gelişeceğini gösteriyor.

Bakınız: Binance kriptopara erken uyarı sistemi ve Zcash gelişmesi

Kısacası Zcash (ZEC) token treni kalkıyor. Eğer ZEC tokeni en düşük değerinde almayı düşünüyorsanız tam da zamanı diyebiliriz.

NOT: YAZI YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR, BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR!

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial