Home Altcoin Made in Germany Kripto para borsası geliyor

Made in Germany Kripto para borsası geliyor

Made in Germany Kripto para borsası geliyor

brave
0

Almanya merkezli kripto para borsası geliyor. Bu borsa hem gayri menkule dayalı tokenların alım-satımına imkan verecek hem de ödemeler hizmeti sunacak.


Yüzde yüz Alman malı kripto para borsası

IT ile piyasasının gücünü birleştiren güvenlikli, işlevsel ve kâr getiren yüzde yüz Alman malı bir kripto para borsası geliyor. Bu borsanın mobil uygulaması da olacak.  Bu platform, yüksek frekanslı alım satım işlemlerin gerçekleştirilmesine imkan tanıyor. Kripto paraların yanı sıra gayri menkul değerlere bağlı dijital varlıklarda piyasaya sunulacak.

Yapılan açıklamalara göre borsa 30 gün içerisinde faaliyete geçecek.

Borsada piyasaya sunulacak kripto paraların isimleri henüz paylaşılmadı ancak birçok kripto para ile birden fazla fiat para üzerinden alım-satım işlemleri yapılabilecek. Borsa saniyede 10,000 alım-satım teklifini yerine getirebiliyor.

Borsa ayrıca ödemeler ve para transferi hizmeti de sağlıyor. Almanya’daki yurttaşlarımız anavatan Türkiye’ye para transferi gerçekleştirmek istediklerinde söz konusu borsa hızlı ve güvenilir biçimde ödemeler hizmeti sunabilecek.

Borsa çift muhasebe kaydı yöntemi ile olası itirazların önüne geçmeyi planlıyor. Borsa ayrıca kullanıcıların mahremiyetine özen göstereceklerini belirttiler. Bazı kimlik bilgilerinin server üzerinde kaydının tutulmayacağı ifade edildi.

Almanya ve Fransa başta olmak üzere AB ülkelerinde kripto paralarının kabullenmesi son hız devam ediyor. Söz konusu kripto para borsasında kripto paraların kullanımının yaygınlaşmasına hizmet edecektir.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Almanya’dan kripto regülasyonu ve blockchain desteği haberi

Fransa Başkanı Macron’dan blockchain ve kripto paralara destek açıklaması

Fransa’dan kripto regülasyonu: Fransa’da bazı kripto paralar yasaklanıyor!

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave