Home Kriptopara Haber Samsung Galaxy S10 Cardano tokeni de destekleyecek mi?

Samsung Galaxy S10 Cardano tokeni de destekleyecek mi?

Samsung Galaxy S10 Cardano tokeni de destekleyecek mi?

brave
0

Samsung Galaxy S10 Cardano (ADA) için de destek sağlayacak mı?  Samsung kripto para cüzdanları hangi coinleri destekliyor?


Samsung Galaxy S10 Cardano (ADA) desteği mi sağlayacak?

Charles Hoskinson kısa süre önce Twitter’da yayınladığı bir video ile, Cardano (ADA) ile ilgili potansiyel bir gelişmeyi ele aldı.  Videoda elindeki ADA yüklü olan bir ödeme kartı bulunan Hoskinson, kartın Samsung’un yeni kripto uyumlu akıllı telefonu ile senkronize olduğunu gösteriyor. Samsung Galaxy S10 Cardano (ADA)’yı da destekliyor olabilir mi?

(Bknz: Doğrulandı: Samsung Galaksi S10 kripto cüzdanı ile geldi)

HTC Exoddus 1 gibi Samsung Galaksi S10 da kripto topluluğunda memnuniyetle karşılanıyor. Ancak telefonun kripto özellikleri hakkında fazla bir bilgi yok. Buna rağmen, telefonun kripto cüzdanının Enjin coin (ENJ) yanında, bazı farklı önde gelen tokenleri destekleme ihtimali var.

IOHK başkanının bu son paylaşımı, S10’un görüntüleme sisteminin kripto ödeme kartları ile uyumlu olduğu izlenimi bırakıyor.

Video da Hoskinson  bir çeşit kripto banknotunu, mobil cüzdan uygulamasına benzeyen bir uygulamaya ADA yüklemek için tarıyor ve telefona ADA yüklemeyi başarıyor. Hem kart hem de yazılım Tangem tarafından geliştirilmiş. Tangem kriptoların mobilde fiziksel depolanması üzerine çalışan bir şirket.

Resmi bir doğrulama henüz olmamasına rağmen, videoyu izleyenlerin çoğu, Cardano (ADA) ile ilgili bu gelişmeden heyecan duyduklarını belirtmişler,

Samsung S10’un Enjin coin dışında, Bitcoin, Ethereum, BAT, ICON (ICX) ve Cosmo Chain gibi coinleri desteklediği haberi daha önce basında yer almıştı.Habere buradan ulaşabilirsiniz

Ancak video dan da anlaşıldığı gibi Samsung S10 daha fazla coini de destekliyor olabilir.

(Bknz: Samsung S10 Bitcoin cüzdanına ait yeni detaylar ortaya çıktı.)

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave