Home Altcoin EOS 4 dolara çok yaklaştı – Artış devam eder mi?

EOS 4 dolara çok yaklaştı – Artış devam eder mi?

EOS 4 dolara çok yaklaştı – Artış devam eder mi?

brave
0

EOS 4 dolara dayandı. Bu günlerde tüm kripto paralarda olduğu gibi, EOS’da da hareketli saatler yaşanıyor. Ancak EOS’da yaşanan hareketlilik diğerlerinin bir tık üstünde. Peki bu yükseliş ne kadar devam eder?


EOS 4 dolara çok yaklaştı – Peki bu yükseliş ne kadar sürer

 

Yeni haftaya girmemizle beraber kripto para fiyatları artış eğilimine girdi. Ancak bu artış bütün kriptolarda aynı etkiyi göstermedi. Bazılarını 1 tık bazılarını 3 tık ilerletti. EOS’da bu 3 tık ilerleyenlerden.

17 Şubat itibariyle 2.80 dolardan işlem gören EOS, 4 dolara dayandı ve bu sadece 3 günde gerçekleşti. EOS, böylelikle 3 günde %25’den fazla artış göstermiş oldu.

İlgili haber. EOS piyasa değerini 1 günde neredeyse %25 arttırdı. Bknz.

eos 4 dolara

Yaptığımız teknik analizlere ve uzun süredir bu sektörde olmanın vermiş olduğu tecrübeye dayanarak EOS’un 3.10 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başarabilmesi halinde 4.55 dolar ve 5.55 dolar arasında bir seviyeye yakın bir zamanda yükselebileceğini söyleyebiliriz.

Zaten EOS’u takip edenler, EOS’un alttan destek bulması halinde, ne denli büyük boğa koşularını kripto para piyasalarından bağımsız olarak yapabildiğini tecrübe etmişlerdir.

Bu süreçte kripto paralarınızı nakite çevirmeyecek iseniz ve boğa koşunun devam edeceğini düşünüyorsanız, sermayenizin bir kısmını EOS’a ayırmanız fark yaratabilir. Uzman traderlar genelde, tek bir kripto para üzerinden al sat yapmazlar. Sermayelerini yükselebileceğini düşündükleri kripto paralara bölerler. Bu şekilde bağımsız boğaları yakalama fırsatlarını da katlamış olurlar. Ancak henüz al sat işinde yeterli tecrübeye sahip değilseniz ve piyasayı çok fazla takip edemiyorsanız, Top 10 içerisinde güvendiğiniz bir koinde kalmanızı tavsiye ederiz.

Sağlıcakla kalın.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave