Home Bitcoin Herkes bu Bitcoin yorum analizi hakkında konuşuyor

Herkes bu Bitcoin yorum analizi hakkında konuşuyor

Herkes bu Bitcoin yorum analizi hakkında konuşuyor

brave
0

Bitcoin son 48 saat içinde % 13’luk bir artışla 3600 dolardan 4.000 dolara kadar çıktı. Ancak bir çok haber sitesi, Alex Krüger’in Bitcoin yorum analizi hakkında konuşmayı tercih ediyor. 


İşte Alex Krüger’in Bitcoin Yorum Analizi ve Tezi

Geçtiğimiz 48 saat içinde, Bitcoin hızlı bir şekilde yüzde 13’lük bir artışla 3.600 $’dan 4.000 $’a kadar yükselirken, kripto para pazarına da  13 milyar dolar girmiş oldu.

Yatırımcıların çoğu, kripto para  piyasasında güçlü bir hareketin ardından kısa vadeli bir geri çekilme bekliyor. Genel yaklaşım bu yöndeyken Krüger tam tersi bir idda ile ortaya çıkıyor.

Kaynak: Coinmarketcap

Genel  olarak kripto para piyasası piyasası güçlü kazanımlar elde etmeye devam ederken, iktisatçı ve analist Alex Krüger, baskın kripto para birimi Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda 4,200 dolarlı güçlü bir şekilde geçmesi ile birlikte Bitcoin fiyatının kilit diğer direnç seviyelerini hızlı bir şekilde geçmesini öngörüyor.

Ancak bugün günlük işlem hacminin düşük olması bu beklentinin gerekleşmesi hakkında belirsizliğe neden oluyor

Bitcoin’in 4200 doları hızlı bir şekilde geçmesini destekleyecek gelişmeler hangileri?

 

  • Three Arrows Capital’ın CEO’su Su Zhu’nun geçenlerde  söylediği gibi , şu anda borsalarda, stabil paralarda ve kripto fonlarında 2 milyar dolardan fazla fiat var.
  • BTC öngörülebilir beklentileri tersine çevirmek için yeni bir yatırımcı grubundan ilave sermayeye ihtiyacı yoktur. Var olan yatırımcı sayısı fiyatı desteklemeye yetecek güçtedir.
  • Bitcoin’in tekrar 10.000 ile 12.000 dolara ulaşması için ve büyük ralliyi tetiklemesi için var olan sermaye yeterlidir.
  • Kripto holderların elinde 2 milyar Stabil coinlerde 2 milyar, Borsalarda 2 milyar dolar doğru zamanı beklemektedir.
  • Var olan bu 6 milyar dolar 4200 doları hızlıca geçmek için yeterli olacaktır.
Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave