Home Altcoin Güney Koreli dev Bitcoin Borsası Bithumb, BitTorrent (BTT)’yi listelemeye başladı

Güney Koreli dev Bitcoin Borsası Bithumb, BitTorrent (BTT)’yi listelemeye başladı

Güney Koreli dev Bitcoin Borsası Bithumb, BitTorrent (BTT)’yi listelemeye başladı

brave
0

Güney Koreli dev Bitcoin borsası Bithumb, BitTorrent’i kullanıcıları için işlem listesine eklediğini, borsanın sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurdu.


Dev Bitcoin borsası Bithumb, BTT’yi işleme aldı

 

Yeni çıkan kripto paralar çoğu zaman yatırımcılarına para kazandırır. Çünkü başlangıçta potansiyellerinin çok gerisinde olurlar. Çiçeği burnunda kripto paramız olan BTT‘de potansiyeline ulaşmak için, dünyanın farklı yerlerindeki yerel ve global kripto para borsalarında listelenmeye devam ediyor.

İlgili haber: BitTorrent (BTT) nedir ve tam olarak neden var? Bknz

Güney koreli dev Bitcoin Borsası Bithumb, Bittorret (BTT)’yi kullanıcıları için işleme açtığını duyurdu.

İşte borsa yetkilileri tarafından atılan tweet:

”[Yeni Listelenme] BitTorrent (#BTT) Bithumb’da listelenecek”

Dev Bitcoin borsası Bithumb ayrıca BTT Airdrop kampanyalarını da destekleyeceğini kullanıcılarına bildirdi. Yani artık Bithumb’da Tron TRX’i olan kripto para yatırımcıları, her ayın ortasında, hesaplarındaki her TRX için 0.11 BTT ödemesi alacaklar.

Kurulduğu günden bu yana yatırımcılarına şimdiden 10X kazandıran BTT, yeni ufuklara yelken açmaya devam ediyor. BTT’nin Bithumb borsasında listelenmeye başlaması, BTT’nin fiyatında büyük bir pump etkisi yapabilir. Çünkü Coinmarketcap’den Bithumb diye aratırsanız, borsanın 1.280.100.704 dolarlık bir işlem hacmine sahip olduğunu görürsünüz. Bu da %70’i offline depolarda saklanan kripto para sektörü için hatırı sayılır bir işlem hacmi demek.

Bitcoin borsası Bithumb

BitTorrent BTT, Bithumb’da henüz bugün listelenmeye başlamasına rağmen şimdiden 77 milyon dolarlık işlem hacmine ulaşmış durumda. Hazır kripto para piyasaları hareketlenmişken, göz ucuyla BTT’yi takip etmeyi sakın unutmayın.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave