Home Altcoin Dogecoin düşüş trendini sonunda kırdı- şimdi DOGE’yi ne bekliyor?

Dogecoin düşüş trendini sonunda kırdı- şimdi DOGE’yi ne bekliyor?

Dogecoin düşüş trendini sonunda kırdı- şimdi DOGE’yi ne bekliyor?

0

14 Şubat 2019 tarihlli Dogecoin [Doge] teknik analizimizle karşınızdayız. Aralık ortalarından beri düşüşte olan Dogecoin düşüş trendini sonunda kırdı. Bu yazımızda bundan sonra DOGE’yi neyin beklediğini analiz etmeye çalışacağız.


Dogecoin düşüş trendini simdilik bitirdi

Dogecoin bu trendin Aralık ortalarından beri yoğun şekilde etkisindeydi. Yine de, DOGE $0.002’da yer alan destek seviyesine tutunmaya çalışıyor, ancak henüz bunu başarabilmiş değil.

Bakınız: Dogecoin ödemelerde Bitcoin Cash’den 4 kat daha fazla kullanılıyor

Fiyat kısa bir süreliğine $0.002’ın üstüne çıktı ama hemen geri çekildi. Haberin hazırlandığı an itibariyle DOGE $0,00189 seviyesinde işlem görüyor.

Alttaki grafiğe bakarsanız, sıklıkla Doji mumları göreceksiniz. Bu mumlar, yatırımcıların belirsizlik içerisinde olduğunu gösteriyor.

Dogecoin geçen hafta Cuma günğ BTC’nin aartışıyla uzun zamandır düşüş trendini kırmayı başarabildi.

Her ne kadar, $0.002 seviyesinin üzerindeki artışlar hemen geri çekiliyor. Satıcılar fiyatların daha yukarıya çıkacağı ihtimalini vermediğinden kısa kârlar peşinde koştuklarından dolayı Dogecoin’in $0.002 seviyesinin üstünde yoluna devam etmesine engel oluyorlar.

Bakınız: Dogecoin topluluğu Amazon için bastırıyor

Dogecoin için $0.002 ile $0.0023 arası oldukça önemli bir seviye, çünkü Aralık ayında düşüş trendine girmezden önce bu değerler arasında 3 hafta boyunca işlem görmüştü.

Şu an bu direnç noktasını aşamadı, eğer fiyatlar düşüşe geçerse stop loss emrni 2019’un en düşük seviyesi olan $0.00177 seviyesine koyabilirsiniz.

Kaynak

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial