Home Kripto para Haber Analistlerden 2019 Ripple (XRP) tahminleri ve tüyoları
“sportsbet”

Analistlerden 2019 Ripple (XRP) tahminleri ve tüyoları

Analistlerden 2019 Ripple (XRP) tahminleri ve tüyoları

0
“sportsbet”

Analistlerin 2019 Ripple (XRP) tahminleri nasıl? Bugün yazımızda TradingView’den bazı analistlerinin XRP fiyat tahminlerine ve tüyolarına yer verdik. Analistler, 2.liği Ethereum’a yeniden kaptıran XRP ile ilgili ne düşünüyor?

Analistlerin 2019 Ripple (XRP) tahminleri nasıl?

XRP 2018 sonlarına doğru Ethereum’dan 2.liği alarak, piyasa kapitilizasyonu sıralamasında 2.sıraya yükselmişti. Bugün ise Ethereum’a koltuğunu kaptırdı fakat şu an için ikisi arasında çok az bir fark görülüyor. (bknz: Ripple (XRP) fiyat analizi: Teknik göstergeler ne söylüyor?)

TradingView’den bazı kripto uzmanları ve amatör traderlar, 2019 Ripple (XRP) tahminleri hakkında grafikler paylaşarak bazı tüyolar verdi.

Xuanhaimmoer’dan 2019 Ripple (XRP) tahminleri

Ocak 2019’un sonunda, Ripple 0.29 dolardan 0.33 dolara sıçradı. Ancak 2019 Ripple (XRP) tahminleri yapan analistlerden Xuanhaimmoer, pozitif eğilimlerin yanıltıcı olabileceği konusunda uyarı yaptı:

bittrt_koinmedya

“Eğer XRP / ETH paritesi, Baş ve Omuz formasyonun boyun çizgisini aşağıdaki resimdeki gibi kırarsa, ETH yeniden piyasada ikinci sıraya yükselir. Bu da insanların XRP satıp ETH aldığı anlamına gelebilir.”

XRP, bir pump ve dump periyodundan geçiyor, bu yüzden tehlikeli bölgede işlem görüyor. Bu da kısa vadede, XRP fiyatının önemli ölçüde artmasını beklemememiz gerektiği anlamına geliyor.

 XRP 0,299 dolarının üstünde kalacak!

Coinkilavuz adlı trader ise XRP’nin 0.299 $’ın üzerinde kalmaya devam etmesi durumunda, 0.324 $ seviyesine ulaşacağını söylüyor. 0,299 doların destek eşiği olduğunu ve Ocak sonunda gerçekleşen patternin aynısının tekrar edebileceğini öngörüyor.

XRP’de sahte bir ralli gerçekleşti

Hollandalı analist Botje11, pozitif yöndeki fiyat beklentisinin azaldığını söylüyor. 31 Ocak’ta, XRP değeri birkaç kez yükselerek ralli gerçekleştirdi. Ancak Bitcoin’in 50 puan düşmesi XRP’yi etkiledi ve ralliyi yavaşlattı.

Şu an için hala destek hattının üstünde yer alsa da, bu tür değişiklikler şüpheli olabilir. Büyük bir kırılma gerçekleşebilir. Litecoin de aynı şeyi yaşadı. Boğa dönemine girmeden önce ayı tuzağına düştü. Bu yüzden Botje11, Ripple’ın 0,3 $ seviyesinde kalacağını düşünüyor.

XRP dönüşüm sürecini tamamlayabilir!

Tradeformula olarak bilinen trader, Ripple’in ayı piyasasından boğa piyasasına geçişi hakkında bir dizi video hazırlıyor.

Geçtiğimiz günlerde SWIFT dünya çapındaki şirketlere para transferleri için akıllı sözleşme teknolojisi sağlayacak olan R3 ile birlikte çalıştığını duyurdu. Tradeformula, bu gelişme Ripple’ın büyümesini tetikleyebilir diyor. (Ripple daha önce R3 ile ortaklığını açıklamıştı.) (bknz: Ripple önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı)

Tradeformula’ya göre, Ripple bu yıl 7 dolardan 20 dolara kadar yükselebilir. Fakat bu gerçekçi bir tahmin değil zira diğer kullanıcılar 1 doların bile 2019 için büyük bir başarı olacağını söylüyor.

Şimdi al ya da daha düşük bir seviyeyi bekle1

Wave-Trader adlı trader ise Ripple’nin dibi gördüğünü fakat yükseliş eğiliminin henüz gerçekleşmediğini söylüyor. Yatırımcılar için bir grafik yayınlayarak şu uyarılarda bulundu:

  1. Güçlü kırılmalara dikkat edin ve satın alma fırsatları yakalamaya çalışın.
  2. Fiyatın önceki alt seviyeyi test etmesini ya da yeni düşük seviyesini oluşturmasını bekleyin. Ardından yeni düşük seviyeden satın almaya çalışın.

Sonuç olarak;

Ripple’ın teknolojisinden yararlanmak isteyen çok sayıda kurumsal yatırımcı ve şirketin olduğu göz önünde bulundurulduğunda, XRP’nin çok büyük bir potansiyele sahip olduğu söylenebilir. Bununla birlikte, piyasa hala ayı baskısından kurtulamadı. Bu yüzden Ripple’ın 0.34 $ ‘lık eşiğin üstesinden nasıl geleceği ve dahası değerini nasıl iki katına çıkaracağı yeterince açık değil.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Bitcoin yükseldi fakat uzmanlar hala 3000 dolarda ısrarcı

2 uzman Litecoin fiyatının 50 dolara çıkacağını iddia ediyor

Bitcoin rallisi başladı! Piyasa 121 milyar dolara ulaştı!

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0