Home Kriptopara Haber Borsa Haber Bitcoin Borsası KuCoin kredi kartı ile kripto para alımının önünü açtı

Bitcoin Borsası KuCoin kredi kartı ile kripto para alımının önünü açtı

Bitcoin Borsası KuCoin kredi kartı ile kripto para alımının önünü açtı

0
“sportsbet”

Singapore merkezli Bitcoin Borsası KuCoin kredi kartı ile kripto para alımının önünü açtı. Bu adım bir çok ülkeden müşterisi olan borsa için oldukça güzel bir adım.


Bitcoin Borsası KuCoin kredi kartı işlemlerini açtı

KuCoin müşterileri artık bundan sonra banka ve kredi kartlarıyla kripto para satın alabilecekler. Dikkat etmek gerekirse, bu KuCoin’in fiat para kullanan insanları daha kolay kripto para satın alabilmesi için ilk önemli adımı.

Bakınız: KuCoin’in XRP’ye verdiği destek Ripple taraftarlarını sevindirecek

Yukarıda vurguladığımız üzere, borsa kullanıcılar artık kredi kartlarını kullanarak Bitcoin, Ethereum, litecoin ve XRP satın alabilecek. Yeni ödeme seçeneği, lider ödeme hizmeti sunan Simplex ile işbirliği sırasında duyuruldu. Malta merkezli kripto borsası Binance da yakın zamanda kredi kartıyla kripto para satın alımlarının önünü açacağının sinyallerini vermişti.

Bakınız: Sıcak Haber: Binance kredi kartı ile kriptopara alımının önünü açtı

Kullanıcılar Simple sayesinde KuCoin üzerinde kredi kartıyla gerçekleşen tüm işlemlerde komisyon oranı %5 ödeyecekler. Kredi kartlarıyla minimum alışveriş 10 USD olmak üzere alt limit belirlenmiş durumda. KuCoin bu süreçten herhangi bir ücret talep etmeyecek.

Bakınız: Bayebit’ten kredi kartı ile kripto para alımından sonra şimdi de komisyonsuz transfer hamlesi

Her ne kadar kredi kartıyla ödeme seçneği 5-30 dakika arasında sürse de KuCoin kullanıcıları henüz BitTorent token gibi yeni listelenmiş kripto paraları satın alamayacaklar.

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0