Home Altcoin Binance işbirliği Ripple fiyatlarını uçurması bekleniyor

Binance işbirliği Ripple fiyatlarını uçurması bekleniyor

Binance işbirliği Ripple fiyatlarını uçurması bekleniyor

0
“sportsbet”

İlk canlı yayın konuşmasında Binance CEO’su Changpeng Zhao, önde gelen kripto para borsasının, gelecekte XRP destekli xRapid’i güçlendirmek için kesinlikle Ripple ile ortak olacağını belirtti. Binance işbirliği Ripple fiyatlarında ciddi artış sağlayabilir.

Binance işbirliği Ripple (XRP) fiyatlarını uçurur

Bu potansiyel ortaklığın hala ilk günlerindeyiz. Her iki taraftan da bu ortaklığın detayı hakkında henüz hiç bir şey duymadık. Ancak, banka kurumlarında ciddi itibar kazanan Ripple ve ödeme çözümleri için son derece umut verici.

Bununla birlikte, henüz her iki taraftan ciddi bir şey olmamasına rağmen, Binance, kripto borsaları Bittrex, Bitso, Coins.ph ve Bitstamp ile ortaklık yaparak xRapid için likidite artışına yardımcı oluyor. Bu borsalar, finansal kuruluşların yerel para birimlerini XRP‘ye dönüştürüp başka bir ülkeye göndermelerini sağlıyor. Bu ülkede de dijital varlık derhal fiat para birimine dönüşüyor. Zhao Periscope‘tan:

“Şu anda daha fazla özellik başlatmaya odaklandık, bu yüzden başka birkaç partnerle çalışıyoruz. XRapid ile şu an devam eden bir şey yok, ancak gelecekte kesinlikle onları bir ortak olarak eklemek istiyoruz ” dedi .

Bakınız: Ripple partneri xRapid ile ilgili gelecek planlarını açıkladı

XRapid’e destek XRP’ye destektir

XRP, Ripple’ın yerel bir tokeni olsa da, finansal kurumlara yönelik ana ürünü şu anda xRapid’dir. Ripple, xRapid’i uluslararası şirketler için dünyanın her yerindeki banka hesaplarına fiat bulundurmak zorunda kalmadan para taşımayı sağlayan yasal ve uyumlu bir yol olarak geliştirdi.

Ripple, ortaklıklarının çoğunu bankalarla oluşturan bir üründür ve Binance gibi bir borsa ile ortaklık kurulması halinde büyük bir destek gelecektir.

Bakınız: SBI CEO’su: Birçok büyük banka uluslararası ödeme için Ripple’ı kullanacak

Eğer bu ortaklık devam ederse, Binance, ekosistemde çok fazla etkisi olan lider kripto para borsası olduğu için, XRP’nin fiyatı açısından büyük bir destek olacağından hiç şüphe yok. Bu nedenle birçok kişi XRP’yi bir şekilde meşrulaştırıldığını düşünüyor.

XRP ve Ripple, daha önce merkezileşmiş olarak etiketlenen daha geleneksel ve kurumsallaşmış iş yapma biçimleri nedeniyle, geçmişte kripto para topluluğu tarafından inceleme altına alınmıştı.

Bununla birlikte, Binance, topluluktan daha fazla girdi olmasına ve token için daha fazla talep olmasına neden olacak. Bu da XRP ve Ripple’ı daha merkezsiz bir seviyeye çıkaracak.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0