Home Altcoin Justin Sun: BitTorrent tokeni Tron (TRX)’i daha da büyütecek

Justin Sun: BitTorrent tokeni Tron (TRX)’i daha da büyütecek

Justin Sun: BitTorrent tokeni Tron (TRX)’i daha da büyütecek

0

Tron CEO’su Justin Sun, ‘BTT ile dünyanın en büyük merkeziyetsiz dosya paylaşım protokolünü tokenleştirme’  başlıklı bir tweet’i paylaştı. BitTorrent tokeni Tron (TRX)’in daha da büyümesini sağlayacak.

Yükseliş eğilimli CEO, tweetinde  BitTorrent tokeninin blockchain teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini sağlayacağını söyledi.

“Blockchain kitlesinin benimsenmesini sağlayacak olan token  BitTorrent $ BTT hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Teknik incelememizi okuyun. ”

Sun, farklı durumlarda, çoğu zaman daha sonra gerçekleşen, böyle cesur açıklamalar yapmıştı. En iyi performans gösteren blockchain ağlarından birinin CEO’su olarak Sun, ağı daha ileriye götürme konusunda oldukça agresif. Her bir iddiasının  mutlaka performanslarla desteklendiğinden emin oluyor; çoğunlukla internette merkeziyetsiz içerik oluşturma ve dağıtma vizyonu ile.

Önceki yazılarımızda bu konuya değinmiştik: Bittorent tokeni Tron fiyatlarını etkilemeye başladı- Etki ne kadar sürer?

BitTorrent, internetteki veri ve elektronik dosyaları dağıtmak için eşler arası (peer-to-peer) dosya paylaşımını farklı bilgisayar sistemleri tarafından kullanan organize bir kural, bir iletişim protokolüdür.  B itTorrent istemcisini kullanarak kullanıcıların eşler arası (peer-to-peer, P2P) paylaşım sistemindeki dosyaları indirmelerini sağlar. Bu P2P dosya paylaşım sistemi en büyük merkeziyetsiz ağdır, Tron ağını kullanarak, kendi tokenini oluşturacaktır. Bu token, kullanıcı tarafından, Windows’ta çalışan uTorent istemci protokolü aracılığıyla yüksek indirme hızını ödemek amacıyla kullanılacaktır.

Tron CEO’su, Bittorent’i, blockchain teknolojisini ve kriptoyu internet içerik paylaşımına dahil etmek amacıyla Rogelio Choy’den satın aldı. Şimdi Sun’ın niyeti, blok zincir teknolojisini dünyanın her yerindeki milyonlarca kullanıcıya,  BitTorrent istemcisi aracılığıyla bir anda sunmak.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu kripto destekli işletme fikrini BitTorrent’e getirdiği için Tron’a övgüde bulundu:

 “Dapp’ın dedesi nihayet merkezsiz para birimini ve iş modelini buluyor. Çok ilginç bir vaka çalışması olmalı. ”

BitTorrent, kripto alanındaki büyüme ve istikrarı önleyen kurumsal benimseme sorununa cevap olabilir.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave